Binance Kore Piyasasına Resmen Girdi!

Binance Kore Piyasasına Resmen Girdi!

Paylaş
Binance Kore Piyasasına Resmen Girdi!

Binance 2019 yılında kesinlikle diğer birçok kripto para borsasını kıskandıracak bir performansa imza attı ve dünyanın birçok bölgesine yayıldı.

Binance’nin bu genişlemesinin en güncel hamlesi ise, Güney Kore oldu. Binance tarafından yapılan bir açıklamaya göre 29 Ekim tarihinde Binance Co. Ltd. isimli firma yerel yetkililere bildirildi ve firma resmen açılmış oldu.

Binance CFO’su Wei Zhou’nun eş temsilci olduğu yeni Binance iştiraki, önde gelen borsanın Pekin içerisinde bir ofis açmayı ve Çin’e geri dönmeyi düşündüğü söylentilerinin hemen sonrasında geldi. Şanghay içerisinde bir ofisini tamamlayan Binance’nin gözünü yeniden Asya pazarına çevirdiği tahmin edilmekte.

Binance Çin’e Geri Dönebilir

ABD içerisinde yeni bir platformun açılışını da tamamlayan ve ABD pazarına adım atmış olan Binance, memleketi Çin’den 2017 yılındaki sert regülasyonlar yüzünden kaçmıştı.

Binance’in geçtiğimiz aylarda Çin içerisinde eşler arası alım satım işlemini kullanıma sokması da CZ’nin yeniden ülkesine dönmek istediğinin en büyük kanıtlarından birisi olarak yorumlanabilir.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap