Binance İstanbul Ofisinde Çalışacak Yöneticiler Arıyor

Binance İstanbul Ofisinde Çalışacak Yöneticiler Arıyor

Paylaş
Binance İstanbul Ofisinde Çalışacak Yöneticiler Arıyor

Binance, Türkiye’deki ofisinin yönetim kadrosunda çalışacak yeni isimler arıyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Türkiye pazarındaki faaliyetini hızlandırabilmek için kolları sıvadı ve yeni bir arayışa girişti.

Yeni İsimler Aranıyor

Türkiye’de kripto para sektöründe çalışmak istiyor ve bu yönde bir iş arıyorsanız şanslısınız demektir. Çünkü dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance, Türkiye ofisinde çalışacak yeni isimler arıyor.

Kaynak: LinkedIn

Binance Türkiye’deki konumunu güçlendirebilmek için finans, pazarlama, insan kaynakları gibi departmanlarda yönetici olarak çalışabilecek yeni isimler arıyor. Binance’in amacı uzman isimleri kadrosuna katıp Türkiye pazarındaki hakimiyetini artırmak.

Hızlı Girdi

Binance CEO’su Changpeng Zhao bundan yalnızca birkaç hafta önce Türkiye’yi ziyaret etti ve Binance’in Türkiye’deki planlarıyla ilgili bazı ipuçları verdi.

Türkiye’nin kripto para kullanımının en yaygın olduğu ülkelerden biri olduğunu söyleyen Changpeng Zhao, Türkiye pazarının Binance için büyük önem taşıdığını vurgulamıştı.

Binance, Zhao bu açıklamaları yaptıktan kısa süre sonra Papara ile anlaşma yaptı ve Türk Lirası’nı desteklemeye başladı. Şirket bu ve bunun gibi hamleleriyle birlikte yerli kripto para sektörüne hızlı bir giriş yapmış oldu.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap