Binance HOT, MANA ve Bu 25 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

Binance HOT, MANA ve Bu 25 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance HOT, MANA ve Bu 25 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

En büyük kripto para borsası Binance; yakın vakitte MANA, UMA, HOT üzere altcoin’leri etkileyecek çeşitli duyurular paylaştı. Ayrıyeten borsa BAND güncellemesini destekleyeceğini ve yeni “ikili yatırım” eserlerini piyasaya süreceğini açıkladı. İşte detaylar…

VIP ve esnek kredi hizmetlerine MANA, HOT ve daha fazlası girdi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, VIP Kredi ve Esnek Kredi hizmetlerine on altı yeni ödünç verilebilir varlık eklediğini duyurdu. Yeni eklenen varlıklar ortasında INJ, HOT, RVN, MANA, TWT, GAL, REEF, PORTO, LRC, BEL, DENT, SPELL, ALPINE, API3, UMA ve BSW yer alıyor. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance VIP Loan, rekabetçi oranlar, kurallar ve hizmetler sunan ferdî ve kurumsal bir çok teminatlı kredi hizmetidir. Kullanıcılar, Binance VIP Loan’ı kullanarak uzun vadeli yatırım fonları, kaldıraçlı alım satım ve riskten korunma stratejileri için daha büyük bir potansiyeli açığa çıkarabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance HOT, MANA ve Bu 25 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı! 1

Binance Esnek Kredi ise, ilgili Kredi-Değer (LTV) oranları aşılmadığı sürece kullanıcıların konumlarını süresiz olarak açık tutmalarına imkan tanıyan izole, çok teminatlı, açık vadeli bir kredi eseridir. Yeni ödünç verilebilir varlıklar hem Binance VIP Kredi hem de Esnek Kredi’de mevcut. Tam liste aşağıdaki formda:

  • VIP Loan’a eklenenler: INJ, HOT, RVN, MANA, TWT, GAL, REEF, PORTO, LRC, BEL, DENT, SPELL, ALPINE, API3, UMA ve  BSW
  • Esnek kredi (Flexible Loan) hizmetine eklenenler: INJ, HOT, RVN, GAL, REEF, PORTO, LRC, BEL, DENT, SPELL, ALPINE, API3, UMA ve BSW

İlgilenen kullanıcılar, en yeni faiz oranları ve ödünç verilebilir ve teminat varlıkların tam listesi için VIP Kredi ve Kredi Dataları kısımlarına bakabilir. Binance’in VIP Kredi hizmeti yüksek net kıymete sahip bireyler ve kurumsal yatırımcılar için tasarlanırken, esnek kredi hizmeti tüm kullanıcılara açık.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance HOT, MANA ve Bu 25 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı! 2

Yeni ikili yatırım kümesi açıklandı

Yeni ödünç verilebilir varlıklara ek olarak Binance, yeni bir küme İkili Yatırım (Dual Investment) eserini de piyasaya sürüyor. Bu eserler şimdiki amaç fiyatlar ve mukavele tarihleriyle geliyor. Kullanıcılar “Yüksekten Sat” ya da “Dipten Al” eserlerini kullanabiliyor. Yeni İkili Yatırım eserleri için abonelik bugün, Türkiye saati ile 13:00’de başlayacak.  Eklenen coin’ler çoğunlukla tıpkı ve şu halde:

  • “Yüksekten sat” eserleri: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE, LTC
  • “Dipten al” eserleri: BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE, LTC
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance HOT, MANA ve Bu 25 Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı! 3

Binance, BAND güncellemesini destekliyor

Binance ayrıyeten Band Protocol (BAND) ağ yükseltmesini destekleyeceğini de duyurdu. Yükseltme, Band Protocol’ün 16.562.500. blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Bu da 27 Nisan 2023, Türkiye saati ile 17:00’ye denk geliyor. BAND süreçleri ise güncelleme gününde, TSİ 16:00’dan itibaren askıya alınacak.  Ancak, ağ yükseltmesi sırasında BAND alım satımı etkilenmeyecek. Binance, hesaplarında BAND bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik ihtiyaçları karşılayacağını belirtti. Borsa, ağın istikrarlı olduğuna karar verdiğinde BAND için süreçlerini yine açacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap