Binance Futures’ın Yeni Listelemesi Yükselişi Getirdi!

Binance Futures’ın Yeni Listelemesi Yükselişi Getirdi!

Paylaş
Binance Futures’ın Yeni Listelemesi Yükselişi Getirdi!

Toplam ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, adeta arı gibi çalışmaya devam ediyor.

Binance’in vadeli işlem sözleşmeleri için piyasaya sürdüğü Binance Futures platformu her gün yeni bir listeleme ile gündemde. Binance Futures’ın bu seferki listelemesi ise 2019 yılının en çok konuşulan kripto para birimlerinden birisi oldu.

Binance Futures Tezos’u (XTZ) Listeledi

Binance Futures, en alttaki tweet içerisinden de okunabileceği üzere 50 kata kadar kaldıraç seçeneği ile Tezos‘u (XTZ) listelediğini açıkladı. Kullanıcılar 6 Şubat tarihi, TSİ 11.00 itibariyle XTZ/USDT işlem çifti ile işlem yapmaya başlayabilecekler. Tezos haberin alınması ile beraber yükselişe geçti ve bu yazının kaleme alındığı an itibariyle %6 gibi önemli bir artış yakaladı.

Tezos aslında 2019 yılının sonlarında ve 2020 yılının başında rekor bir yükseliş yakalayarak top 10 kripto para arasına girmeyi bile başarmıştı. XTZ’nin 2019 yılında yakaladığı başarının temel sebebi ise staking olarak biliniyor. Proof-of-Stake (hisse ispatı) tabanlı kripto para birimi, birçok borsa tarafından listelenmiş ve staking hizmeti insanlara sunulmuştu. Kripto para borsalarına XTZ yatıran kullanıcılar bu sayede ciddi bir pasif getiri elde etme şansı yakaladı.

XTZ’nin yeni listelenme ile ciddi bir yükselme potansiyeli var ve yakın bir zamanda daha üst sıralara çıktığına tanıklık edebiliriz.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap