Binance Futures Ethereum Classic’i Listeledi!

Binance Futures Ethereum Classic’i Listeledi!

Paylaş
Binance Futures Ethereum Classic’i Listeledi!

Binance‘in vadeli işlem platformu Binance Futures, adeta her gün yeni bir kripto para birimini listelemeyi planlamış gibi hareket ediyor. Her gün önde gelen bir altcoin‘i daha listeleyen Binance, bugün yaptığı bir duyuru ile de Ethereum Classic’in (ETC) listelendiğini açıkladı.

Binance Manipülasyonu Engellemek İstiyor

Binance tarafından yapılan duyuruda ETC/USDT vadeli işlem sözleşmesi çiftinin 1 ile 75 kat arasında kaldıraç seçeneğine sahip olacağı ve 16 Ocak, TSİ 11.00 itibariyle alım satım açılacağı vurgulandı. XRP’nin listelenmesi öncesi ve sonrası tecrübe edilen fiyat manipülasyonunu azaltmak isteyen Binance, ilk 15 dakika boyunca yapılabilecek işlemlere de kısıt getiriyor.

Aslında Binance CEO’su yaptığı bu önde gelen altcoin listelemeleri ile BitMEX ve Bitfinex gibi kripto para borsalarının hacmine ortak olmaya devam ediyor. Her geçen gün yeni bir girişimi ile ilgili başarı elde eden Changpeng Zhao, 2020 yılı stratejilerini ve hedeflerini de açıklamıştı. Bu haberden de okunabileceği üzere, Binance normal girişimlere ek olarak stratejik satın almalar yapacaklarını da vurguladı. Binance destekli FTX’in geçtiğimiz günlerde Bitcoin opsiyon işlemlerini piyasaya sürmesi de bu stratejik satın almaların nasıl etkili olabileceğini göstermişti.

CZ, özellikle heyecan duyduğu 2 olası anlaşma olduğunu da vurgulamış ancak bunlar hakkında ipucu vermemişti.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap