Binance Dogecoin (DOGE) çekim işlemlerini askıya aldı: Sorun tespit edildi

Binance Dogecoin (DOGE) çekim işlemlerini askıya aldı: Sorun tespit edildi

Paylaş
Uzman Coin: Binance Dogecoin (DOGE) çekim işlemlerini askıya aldı: Sorun tespit edildi

2021 boğa sezonunun ilk yarısına damga vuran Dogecoin (DOGE), son haftalardaki sessiz gidişatını devam ettirirken, dünyanın en büyük borsası olarak kabul edilen Binance’ten DOGE çekim işlemlerinin durdurulduğuna yönelik bir açıklama geldi.

Fenomen coin’in Binance’teki fon çekim mekanizmasında bir problem tespit edilmesinden ötürü çekim işlemlerinin bir süreliğine askıya alındığı belirtilirken, şu ifadeler kullanıldı:

“DOGE ağından para çekme işlemleriyle ilgili küçük bir sorun tespit ettik. Bu sorun çözülene kadar DOGE ağından yapılan çekim işlemlerini geçici olarak askıya almış bulunuyoruz. Binance, sorunu çözmek için DOGE proje ekibiyle de iletişim halindedir.

Lütfen DOGE ağındaki çekim işlemlerinin, bu durum düzeltilene kadar kapalı kalacağını unutmayın. Kullanıcılar bu süre zarfında diğer ağlarda DOGE çekim işlemlerini yapabilirler.

En kısa sürede yeni bir güncelleme yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Shiba Inu’dan koltuğunu geri almıştı

2021 sezonuna Elon Musk desteğiyle müthiş bir giriş yapan ve piyasa değerini her geçen gün artıran Dogecoin, en değerli ilk 10 kripto para arasına girmişti. Eylül ayından sonra ise “rakibi” Shiba Inu‘nun atağı karşısında sessiz kalan DOGE, koltuğunu SHIB’e kaptırmıştı. Shiba Inu’nun sert yükselişi, sert bir düşüş hareketiyle devam edince DOGE, yeniden öne geçmişti.

Haberin yazıldığı dakikalarda DOGE 0.26 dolardan işlem görüyor. Fenomen kripto paranın piyasa değeri ise 34 milyar dolar civarında…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap