Binance, Cryptocompare Tarafından Hazırlanan Sıralamada İlk 10 İçerisine Giremedi

Binance, Cryptocompare Tarafından Hazırlanan Sıralamada İlk 10 İçerisine Giremedi

Paylaş
Binance, Cryptocompare Tarafından Hazırlanan Sıralamada İlk 10 İçerisine Giremedi

Kriptokoin – Winklevoss kardeşlerin Gemini borsası, dün Cryptocompare tarafından piyasaya sürülen 160 kripto borsa listesine girdi. Malta merkezli borsa Binance, güncellenen sıralamada 8. sıradan 12. sıraya geriledi.

Binance İlk 10’a Giremedi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, Cryptocompare tarafından yayınlanan ve 160 kripto para borsasının bulunduğu listede ilk 10’a giremedi.  Gemini listenin başında gelirken, Paxos’taki ItBit ve Coinbase sırasıyla ikinci ve üçüncü sırada yer aldı. İlk 10’a giren diğer borsalar Kraken, Bitstamp, Liquid, OKEx, Poloniex, bitFlyer ve Bitfinex şeklinde.

Güvenlik Konusu

Güvenlik kategorisinde sınırlamalar işaretlenmiş durumda.

Dünyanın önde gelen kripto para borsası, işlem hacmi içinde Cryptocompare tarafından güncellenen sıralamada 8. sıradan 12. sıraya geriledi. Bunun nedeni, Binance’in Mayıs’ta bilgisayar korsanlarının o sırada 41 milyon dolar değerinde olan 7.000’den fazla bitcoin çalmayı başardığı bir saldırıya uğramasıydı. CryptoCompare’in kurucu ortağı ve CEO’su Charles Hayter, yeni sıralama düzeninin borsaları cezalandıran hackler için bir kategori içerdiğini söyledi.

Yeni sıralama 160 kripto para borsasını içeriyor

Cryptocompare, İngiltere merkezli önde gelen bir kripto veri sağlayıcısı. İlk Sıralamada, şirket 100 kripto para borsasına yer vermişti.  Geliştirilen listede şirket çeşitli yönlere göre 160 spot borsa sıralanmış durumda. Cryptocompare ayrıca analiz edilen borsaların yalnızca yüzde 8’inin kullanıcı varlıklarını saklamak için bir saklama kuruluşu kullandığını, borsaların yalnızca yüzde 4’ünün bir hackleme durumunda üçüncü şahıs sigortası sunduğunu ortaya koydu.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap