Binance, COSMOS’u Listelemeye Başladı

Binance, COSMOS’u Listelemeye Başladı

Paylaş
Binance, COSMOS’u Listelemeye Başladı

Dünyanın en büyük ve en çok tercih edilen kripto para borsası Binance, COSMOS’u listelemeye başladığını duyurdu. Binance tarafından bu açıklama yapıldıktan sonra COSMOS (ATOM) yüzde 30 oranında bir değer artışı yaşadı. COSMOS, bugün itibariyle yayınlanmaya başladı. Binance tarafından yapılan açıklamaya göre, COSMOS bugün TSİ’ye göre 07.00’da yayınlanmaya başladığını açıkladı. Bu açıklama ile beraber bundan sonra ATOM/USDT, ATOM/BNB ve ATOM/BTC işlemleri yapılabilecek. Sürpriz bir şekilde COSMOS adlı kripto parayı platformuna eklediğini açıklayan ünlü kripto para borsası, birkaç altcoin ile ilgili daha çalışma yaptıklarını açıkladı. Yaptıkları bu çalışmaları da en hızlı bir biçimde hayata geçirmek içinde tüm ekiplerin seferber olduğu da vurgulandı.

COSMOS (ATOM) adlı kripto paranın Binance’da yayınlanmaya başlamasından sonra çift haneli değer artışı görüldü. Bu artışa, kripto parayı listelemek için herhangi bir ücretin alınmadığı açıklamasının sebep olduğu tahmin ediliyor. Çünkü borsa tarafından bu açıklama yapıldıktan sonra ATOM yüzde 30 oranında artış gösterdi. ATOM’un işlem hacmi bakımından en fazla olduğu kripto para borsalarından olan Huobi’de değeri yüzde 30’dan fazla arttı. 3,30 dolardan 4,30 dolara kadar sıçrayan altcoinin bundan sonraki pozisyonu ise merak konusu.

COSMOS (ATOM) altcoini, Huobi ve Binance dışında birçok kripto para borsasında da işlem görüyor. Bu borsalar arasında Poloniex, Hotbit, BitForex, Bitfinex, OKEx, Bittrex, Kraken ve Gate.io yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap