Binance Coin Yükselişi Son Bulabilir

Binance Coin Yükselişi Son Bulabilir

Paylaş
Binance Coin Yükselişi Son Bulabilir

Son haftaların popüler kripto parası olan Binance Coin, bu popülaritesini her an kaybedebilir. Bu seneye çok iyi başlayan kripto paralardan olan BNB, özellikle nisan ayında yaşadığı yükselişlerle birlikte tüm ilgileri üzerine çekmeyi başardı. Ülkemizde ve özellikle Asya’daki yatırımcıların büyük bir kısmı Binance Coin’e yöneldi. BNB’nin hızla değer kazanması hazırda bekleyen yatırımcılar için adeta bir fırsat oldu. Oldukça uzun bir zamandır Bitcoin ve Ethereum gibi gözde kripto paralara karşı olan ilgiler azaldı. Bunun sebebi ise elle tutulur ciddi bir yükselişin yaşanmayacak olması düşüncesi diyebiliriz. Bu sebepten dolayı insanlar daha çok altcoinlere yöneliyor. Bu sınıfta da en dikkat çekici ve en gözde kripto para olarak karşımıza Binance Coin çıkıyor.

Binance Coin bugünde yaklaşık yüzde 8’lik bir artış yaşarken uzman kripto para analistleri de yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyardı. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamaya göre, uzun zamandır olumlu bir grafik çizen BNB’nin her an düşüş yaşayabileceği iddia edildi. Yapılan açıklamada ayrıca her ne kadarda Binance Coin’e karşı talep artsa da bu talebin süreceğinin herhangi bir garantisinin olmadığı vurgulandı.

Binance Coin yatırımcılarının ve yatırım yapmak isteyenleri uyaran kripto para uzmanları, bu yatırımcıların çok titiz davranması gerektiğini ve BNB ile ilgili hemen karar vermemeleri gerektiğini ifade ettiler. Binance Coin’in önümüzdeki süreçte nasıl bir pozisyonda olacağıyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap