Binance, ChatGPT bazlı kripto eğitimi yapay zekasını hayata geçirdi

Binance, ChatGPT bazlı kripto eğitimi yapay zekasını hayata geçirdi

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, ChatGPT bazlı kripto eğitimi yapay zekasını hayata geçirdi

Investing.com – Süreç hacmi açısından dünyanın en büyük kripto platformu olan Binance, artık kullanıcılarına “Sensei” isimli bir Yapay Zeka takviyesi sunuyor.

Popüler ChatGPT’yi temel alan bu yapay zeka, büsbütün eğitim emelli olacak ve bilgi birikimi Binance’in kripto ticareti eğitimi veritabanı Binance Akademi’nin yanı sıra başka kaynaklardan beslenecek.

“Binance Sensei’nin yapay zeka dayanaklı yetenekleri, onu blok zinciri ve kripto para ünitelerinin süratle gelişen dünyasında bilgilerini ilerletmek isteyen herkes için ülkü bir yol arkadaşı haline getiriyor. Bu interaktif araç sayesinde artık Binance Akademi’nin çok çeşitli eğitim kaynaklarını çarçabuk ve inançla keşfedebilirsiniz.”

Başka bir deyişle, bu yapay zeka Binance kullanıcılarının kripto piyasasının nasıl işlediği, Binance platformu yahut genel olarak alım satım hakkındaki sorularına karşılık bulmalarını kolaylaştıracak.

“Binance Sensei (“Chatbot”) sadece Binance Akademi platformundaki yahut başka sağlam açık kaynaklardaki içerikleri kullanarak kullanıcıların verimli bir halde karşılık almasına yardımcı olacak kolaylaştırıcı bir araç olmayı amaçlamaktadır.” diyen Binance, botun “kullanıcılara özel tavsiyelerde bulunma maksadı taşımadığını” açıkça belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap