Binance CEO’sundan Yeni Tavsiye

Binance CEO’sundan Yeni Tavsiye

Paylaş
Binance CEO’sundan Yeni Tavsiye

Binance CEO’su Changpeng Zhao kısa süre önce paylaştığı bir gönderide Brave tarayıcısından bahsetti. Zhao insanlara Brave kullanmayı öneriyor.

Brave Büyüyor

Blockchain sektörünün en büyük projelerinden biri olan Brave hızla büyümeye devam ediyor. Milyonlarca kullanıcıya ulaşan Brave, diğer İnternet tarayıcılarından farklı olarak özellikle veri gizliliğine ve kişisel güvenliğe yönelik çalışmalar yapıyor.

Brave kullanıcıları tarayıcıyı kişisel bilgilerini riske atmadan kullanabiliyor ve tarayıcıda izledikleri reklamlar sayesinde fazladan gelir elde edebiliyorlar. Brave tüm bu özellikleri sayesinde sektörün en çok destek gören projelerinden biri oldu.

Şimdi Binance CEO’su Changpeng Zhao da Brave’den bahsetti ve insanlara Brave kullanmalarını tavsiye etti. İnsanlara kişisel verilerini ücretsiz olarak koruyabileceklerini hatırlatan Zhao, bunun için yapmaları gereken tek şeyin Brave kullanmak olduğunu söyledi.

Ortağa Övgü

Binance CEO’su Brave’i övdüğü zaman aslında ortağını övmüş oluyor. Çünkü Binance bundan kısa süre önce Brave ile işbirliği yapmaya başladı.

Brave kullanıcıları artık tarayıcının içerisindeki Binance widget’ını kullanarak kolayca kripto para alıp satabiliyorlar. İnsanlar bu yeni hizmet sayesinde karmaşık süreçlerle uğraşmadan olabildiğince basit bir şekilde Bitcoin alabiliyorlar.

Kaynak: Binance Blog

Binance ve Brave arasında böyle bir ortaklık kurulduğunu düşünecek olursak Changpeng Zhao’nun Brave’i öven açıklamalarda bulunması pek şaşırtıcı olmasa gerek.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap