Binance CEO’su Türk Yatırımcılarına Özel “7 Müjdeyi” Duyurdu

Binance CEO’su Türk Yatırımcılarına Özel “7 Müjdeyi” Duyurdu

Paylaş
Binance CEO’su Türk Yatırımcılarına Özel “7 Müjdeyi” Duyurdu

Kriptokoin.com – Lider Bitcoin ve kripto para borsası Binance’in CEO’su olan Changpeng Zhao (CZ), İstanbul’da düzenlenen 2019 Sermaye Piyasaları Kongresi’nde Türkiye’deki planlarına yönelik kritik açıklamalarda bulundu. Changpeng Zhao, konuşma sırasında Türk yatırımcılarına fazlası ile müjdeli haberler verdi.

Binance CEO’su: Türkiye’deki Bitcoin topluluğundan fazlası ile etkilendim!

İşlem hacmiyle önde gelen kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, 2019 Sermaye Piyasaları Kongresi‘ndeki ana konuşmacılar arasında yer aldı. Binance CEO’su, etkinlikte Bitcoin ve kripto para sektörüne yönelik gelecek beklentilerinin yanı sıra Türkiye planlarından da bahsetti. Açıklamalarına bakılırsa Changpeng Zhao, Türkiye’deki kripto para topluluğunun coşkusundan fazlası ile etkilenmiş görünüyor:

Türkiye’deki Bitcoin ve kripto para topluluğundan fazlası ile etkilendim. Türk yatırımcıların, kripto paralara yönelik coşkusu beni heyecanlandırdı. İnanılmaz bir ilgi…

İşte Binance’in Türk kullanıcılara özel müjdeli haberleri

Açıklamalarının devamında Binance CEO’su, Türkiye’ye yönelik planlarından bahsetti ve Türk yatırımcılarına yeni müjdeler verdi. Changpeng Zhao’nun Türk kullanıcılarına yönelik verdiği kritik haberler arasında şunlar yer alıyor:

Binance’de çok yakında direkt banka transferi ile Türk Lirası’yla kripto para alımı mümkün olacak.Yaklaşık 4-6 haftalık bir sürede bu gerçekleştirilecek.Borsa Türk kullanıcılar için masrafları fazlası ile düşük tutacak ve bu şekilde kripto paraya geçişini kolaylaştıracak.Platforma ilerleyen zamanlarda Türk Lirası çiftleri eklenecek.Binance, Türkiye kripto para piyasasına yakın zamanda fazlası ile yatırım yapmayı planlıyor.Gelecek aylarda Türkiye’deki Binance ekibi 20 kişiye kadar büyütülecek.Türk Lirası’na dayalı istikrarlı kripto para yani bir stablecoin çıkarılacak.Türkiye’deki kripto para topluluğa daha iyi hizmet etmek için yeni adımlar atılacak.

Binance’in Türkiye planlarına yönelik daha fazla bilgi edinmek için “Binance CEO’su Türkiye Planlarından Bahsetti ve Kritik Bitcoin Öngörüsünü Açıkladı” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap