Binance CEO’su: Tek Bir Kripto Paraya Yatırım Yapmayın

Binance CEO’su: Tek Bir Kripto Paraya Yatırım Yapmayın

Paylaş
Binance CEO’su: Tek Bir Kripto Paraya Yatırım Yapmayın

Binance CEO’su Changpeng Zhao geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir gönderi paylaştı. Kendisine gönderilen bir mesajı yayınlayan Zhao burada yatırımcılara tek bir koine yatırım yapmamayı önerdi.

Yatırımda Çeşitlilik

Günümüzde kripto para sektöründeki pek çok uzman isim yatırımcılara birden fazla kripto paraya yatırım yapmayı öneriyor. Bunun başlıca sebebi tek bir koine yatırım yapan kişilerin piyasada yaşanabilecek ani bir hareketlilikte tüm paralarını kaybedebilecek olmaları.

Binance CEO’su Changpeng Zhao da geçtiğimiz gün paylaştığı bir gönderide bu tavsiyeyi verdi. Zhao bu gönderisinde kendisine tüm parasıyla Binance Coin’e yatırım yaptığını söyleyen bir yatırımcının mesajını paylaştı.

Kimliği bilinmeyen bu yatırımcı, nasıl ki Changpeng Zhao zamanında tüm parasını Bitcoin’e yatırdıysa kendisinin de şimdi tüm birikimini Binance Coin’e yatıracağını söylüyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao ise yatırımcılara asla tek bir koine yatırım yapmamayı öneriyor.

Zhao, kendisinin tüm parasını tek bir koine yatırabiliyor olmasının sebebinin piyasadaki hareketlilikleri göze alabiliyor olması olduğunu söylüyor ve yatırımcılara yatırım yapmadan önce bunu göz önünde bulundurmaları gerektiğini hatırlatıyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap