Binance CEO’su: Kripto Her Yerde Olacak

Binance CEO’su: Kripto Her Yerde Olacak

Paylaş
Binance CEO’su: Kripto Her Yerde Olacak

Binance CEO’su Changpeng Zhao, 2020’li yılların kripto para sektörüne neler getirebileceği üzerine kafa yordu ve bazı açıklamalar yaptı.

Zhao, yaptığı açıklamada geçen yılın kripto para piyasası için güzel bir evin temellerinin atıldığı bir yıl gibi geçtiğini ifade ederken, 2020’li yıllarda da kripto paraların hayatın her alanına gireceğini belirtti.

Zhao, 2030 yılında kripto paraların hayatımızda nasıl bir yer edebileceği ile ilgili olarak da şunları söyledi:

”2030’da kripto para ve Blockchain hayatımızda yer almakla kalmayacak, hemen hemen her yerde olacak. Uber’in self driving  versiyonlarında kripto para kullanımı olacak. Kripto paralar ile dünyada birçok şeyi satın alabileceksiniz ve bunlar size drone’lar aracılığı ile teslim edilecek.”

Uber ve Kripto Para?

Dünyanın en büyük ulaşım firmalarından birisi haline dönüşen ve iş portföyünü sürekli olarak genişleten Uber, geçen yıl Mayıs ayında halka açılmıştı.

O günden bugüne hisse senedinin toplam değeri 29 milyar dolar erimeye uğradı. Bu durum da, Uber’i biraz zor duruma sokmuş gibi görünüyor.

Bazı teknoloji uzmanları ve otoriteler, Uber’in kripto para gibi alternatiflere yönelerek, gelecek on yılda, krizi aşmak amacında olduklarını ifade ediyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap