Binance CEO’su: Hedefimiz Tüm İtibari Paraları Desteklemek

Binance CEO’su: Hedefimiz Tüm İtibari Paraları Desteklemek

Paylaş
Binance CEO’su: Hedefimiz Tüm İtibari Paraları Desteklemek

Binance CEO’su, Singapur’da düzenlenen etkinlik sırasında şirketin gelecek planlarıyla ilgili bazı bilgiler paylaştı.

Changpeng Zhao’nun açıklamalarına göre Binance önümüzdeki birkaç ay içerisinde platforma yeni itibari paralar eklemek ve müşteri hizmetlerini geliştirmek istiyor.

Yeni Para Birimleri

Singapur’da katıldığı etkinlikte kendisine gelen soruları yanıtlayan Changpeng Zhao, bu sırada şirketin gelecek planlarını da anlattı.

Micky gibi kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Binance’in hedefi önümüzdeki altı ay içerisinde 180 farklı itibari parayı desteklemek olacak.

Binance bundan kısa bir süre önce euro, Ukrayna Grivnası, Kazak Tengesi, Nijerya Nairası ve Rus Rublesi gibi para birimlerini desteklemeye başladı. Changpeng Zhao’nun açıklamalarına göre ise şirketin hedefi bu para birimlerinin sayısını olabildiğince artırmak:

Önümüzdeki birkaç ay içerisinde -altı ya da dokuz ay diyebiliriz- yapmak istediğim şeylerden biri diğer 180 itibari parayı da Binance’e eklemek.

Müşteri Hizmetleri

Kripto para borsalarının müşteri hizmetlerini değerlendiren Changpeng Zhao, çoğu şirketin bu konuya yeteri kadar özen göstermediğini ifade etti. Zhao’nun açıklamalarına göre bazı yatırımcılar, belli başlı borsaların müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeye çalışsalar da bazen haftalarca, bazense aylarca beklemek zorunda kalıyorlar.

Bu durumun bir an önce iyileştirilmesi gerektiğini vurgulayan Zhao, Binance’in gelecek aylardaki hedeflerinden birinin de bu olduğunu söyledi ve şunları ekledi:

Binance kurulmadan önce insanlar bazı borsalarla iletişime geçmeye çalışıyor ama aylarca beklemek zorunda kalıyorlardı. İnsanlar bu borsalara paralarını gönderiyorlar ve buna rağmen borsadan cevap almak için aylarca bekliyorlar. Biz bu süreyi 24 saate kadar indirdik ve şimdiki hedefimiz bunu 1 saate indirmek. Dünya’nın neresinde olursanız olun en geç 24 saat içerisinde cevap alabilmenizi istiyoruz.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap