Binance CEO’su CZ’nin İstanbul Etkinliğinin Tarihi ve Yeri Belli Oldu!

Binance CEO’su CZ’nin İstanbul Etkinliğinin Tarihi ve Yeri Belli Oldu!

Paylaş
Binance CEO’su CZ’nin İstanbul Etkinliğinin Tarihi ve Yeri Belli Oldu!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi konumundaki Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, Türkiye pazarına yönelik yaptığı hamlelerle kesinlikle ciddi bir hayran ve yatırımcı kitlesi oluşturmayı başardı.

Changpeng Zhao Türkiye’de!

Daha önce ülkemizde çeşitli Binance etkinlikleri yapılsa da, Changpeng Zhao’nun bizzat katılım gösterdiği bir program düzenlenmedi. Binance CEO’su da sonunda Türkiye’ye geleceğini açıkladı ve beklenen etkinliğin tarihi ile saati de belli oldu. Binance Istanbul Meetup ”CZ Özel” isimli etkinlik 20 Kasım tarihinde saat 19’da Beşiktaş’ta bulunan Dedeman Istanbul otelde gerçekleştirilecek.

Etkinlik tamamen ücretsiz olsa da, 300 kontenjan ile sınırlı. Katılım sağlamak isteyenlerin öncelikle etkinliğe özel oluşturulan Telegram sayfasına girmeleri, daha sonra da buradaki linkten Eventbrite kayıtlarını yapmaları ve Binance Türkiye Telegram grubundaki yöneticilerle iletişime geçmeleri gerekiyor.

Etkinlik programı ise şu şekilde açıklandı:

Davetlileri karşılama, check-in ve networking, fotoğraf çekimiSosyal Medya Oyunu ‘Twitter’Karşılama Konuşması, ŞerefVIP Programı, BrianKahoot Oyunu ve SonuçlarıAnkr, Ryan FangSürpriz Proje 🙂Ara ve NetworkingSosyal Medya Oyununun Sonuçları, Şanslı ÇekilişCZ – Konuşma + AMANetworking

Changpeng Zhao geçtiğimiz haftalarda Twitter üzerinde Türk Lirası’nın borsada listelenmesine yönelik gelen soruları ünlü cümlesi ”ne istediğine dikkat et” ile cevaplandırmış ve bunun yakında listelenebileceği sinyallerini vermişti. Program içerisinde yer alan ”sürpriz proje” bölümü de böyle bir duyurunun yapılabileceği izlenimini vermekte.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap