Binance CEO’su, 2030 tahminlerini paylaştı

Binance CEO’su, 2030 tahminlerini paylaştı

Paylaş
Binance CEO’su, 2030 tahminlerini paylaştı

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance.com üzerinde yayınlanan yeni yıl mesajında 2030 yılına ilişkin tahminlerine de yer verdi.

Zhao, kripto ve Blockchain’in 2030 yılına kadar her yerde olacağını düşünüyor.

Binance CEO’suna göre 2030 yılına kadar kripto,

Uber’in sürücüsüz araçlarında ödeme yapmak için kullanılacak.Dünyanın bir ucundan bir şeyler almak ve drone’lar aracılığıyla teslim edilmesini sağlamak için kullanılacak.Biyoteknoloji araştırmalarını ve Jüpiter’e gitmek gibi iddialı projeleri finanse etmek için kullanılacak.

Blockchain ise

Uygun gizlilik denetimleri ile kimlik için kullanılacak.Seçimlerde oy vermek için kullanılacak.Milyonlarca takipçiye sahip hesapların rastgele kapatılmadığı kitlesel olarak benimsenen merkeziyetsiz sosyal medya platformları için kullanılacak.Kamusal proje harcamalarını izlemek ve daha fazlası için kullanılacak.

Zhao son olarak böyle bir zaman ölçeğinde fiyat tahminleri yapmaya cesaret bile edemeyeceğini ancak tahminin de önemli olmadığını ifade ediyor. CEO, devamında “Önemli olan Blockchain ve kriptonun her yerde kullanılacak olması. Bunu düşünmeyeceğiz bile. Tıpkı bugün veritabanlarının tüm uygulamalarda kullanılıyor olması ve bunu düşünmediğimiz gibi.” yorumunu yapıyor.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap