Binance Bu Tarihte Saatlerce Hizmet Veremeyecek

Binance Bu Tarihte Saatlerce Hizmet Veremeyecek

Paylaş
Binance Bu Tarihte Saatlerce Hizmet Veremeyecek

Dünyanın lider kripto para borsalarından Binance, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile 4 saat kadar sürecek bir güncelleme gerçekleştireceğini belirtti.

Binance Güncellemeye Gidiyor

Binance’in Türkçe Duyurular sayfası tarafından da paylaşılan bilgilere göre güncelleme 25 Nisan 2020 tarihinde 05.00’ten itibaren başlayacak ve yaklaşık olarak 4 saat sürecek. Güncelleme süresi boyunca Binance bünyesindeki para yatırma ve çekme, spot ticareti, P2P ticareti; alt hesaplardan ve itibari para cüzdanlarından varlık transferi işlemlerinin durdurulacağı vurgulandı.

Binance, güncelleme tamamlandıktan sonra kullanıcılara yarım saatlik bir işlem ve emir kapatma süresi verecek. Bu da kullanıcıların bir anda hizmete sunulan borsa yüzünden zarar etmelerini önleyecek. Binance güncellemenin yapılmasına sebep olan iki yeni özelliği ise şu şekilde açıkladı:

Yeni API uç noktası, kullanıcıların belirli bir sembol üzerindeki tüm açık emirleri silmesine izin verecektir.Emirler, bir BREAK veya HALT durumunda API aracılığıyla iptal edilebilecektir.

Binance ekibi güncellemenin 4 saat süreceği ifadesinin varsayımsal olarak yapıldığını ve bunun daha uzun veya kısa da sürebileceğini duyurunun sonuna ekledi.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap