Binance Bu Play to Earn Coin’ine Yatırım Yaptı: Fiyat Fırladı!

Binance Bu Play to Earn Coin’ine Yatırım Yaptı: Fiyat Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu Play to Earn Coin’ine Yatırım Yaptı: Fiyat Fırladı!

Binance’in risk sermayesi kolu ve inkübasyon merkezi olan Binance Labs, Animoca Brands’in yan kuruluşu olan Play to Earn ve coin projesi, mobil oyun platformu GAMEE’e yakın zamanda yapılan 1,5 milyon dolar tutarındaki stratejik yatırımını duyurdu. Bu duyurunun ardından GAMEE (GMEE) 0.15 dolardan 0.17 dolara sert bir yükseliş sergiledi. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Binance’in play to earn coin yatırımı, fiyatı etkiledi

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in yatırım kolunun yatırımı ile yükselen GAMEE; oyuncuları becerileri ve çabaları için ödüllendiren, yüksek etkileşimli, oyna-kazan (play to earn) mobil oyun platformudur. GAMEE ürünleri için satın alım, platformun kripto para birimi olan GMEE tokenı tarafından destekleniyor. Proje, Blockchain’in avantajlarını ana akım oyunculara tanıtmayı amaçlıyor. GMEE tokenı başlangıçta Ethereum’da başlatıldı ve Polygon ve Binance Smart Chain’e “köprülendi”. Yani, Polygon ve BSC’de de işlemi yapılıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu Play to Earn Coin’ine Yatırım Yaptı: Fiyat Fırladı! 1

Arc8 ve G-Bots, GMEE tokenı tarafından desteklenen en yeni  Blockchain oyun projeleri oldu. Yatırım açıklamasına göre Arc8, gündelik mobil oyunlara bir yaklaşım getirdi, aylık 300.000 oyuncu tarafından oynanıyor. G-Bot’lar, yükseltilebilir ve üretilebilir, Arc8 deneyimini geliştiren cross-platform NFT’leridir. Bugün açıklanan yeni fon, GAMEE’in Blockchain oyun deneyimlerinin büyümesini desteklemek, ürün gelişimi sağlamak için kullanılacak.

GAMEE CEO’su Bozena Rezab, “Oyunun geleceğini inşa etmemize yardımcı olmak için stratejik bir yatırımcı olarak Binance Labs’ı ağırlamaktan çok mutluyuz,” ifadelerini kullandı. Binance Labs Yatırım Direktörü Chase Guo ise “GAMEE, oyna-kazan mekanizmalarını derinlemesine anlayan üst düzey bir mobil oyun platformudur. Blockchain oyunlarını bir sonraki seviyeye taşımak için kurulan bu ortaklıktan heyecan duyuyoruz,” dedi.

GMEE fiyatı ivme kazandı

Yukarıda bahsedilen yatırımın ardından platformu tokenı GMEE, aşağıdaki günlük grafikten de görüleceği üzere, 0.154 dolardan 1.78 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında 0.1755 dolardan işlem görüyor. Coin’in yedi günlük yükselişi yüzde 4, 14 günlük yükselişi ise yüzde 56.2 seviyelerinde görülüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu Play to Earn Coin’ine Yatırım Yaptı: Fiyat Fırladı! 2

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap