Binance Bu Altcoin’ler İçin Duyuru Yaptı: Ekleniyorlar!

Binance Bu Altcoin’ler İçin Duyuru Yaptı: Ekleniyorlar!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Bu Altcoin’ler İçin Duyuru Yaptı: Ekleniyorlar!

Dev Bitcoin borsası Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) yeni bir altcoin ve birçok kripto para çiftinin eklendiğini duyurdu. Bu platform, büyük montanlı kripto para işlemlerini “neredeyse anında” gerçekleştirmeyi sağlıyor. Bu nedenle Dönüştürme & OTC Portalı, kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla tercih edilen bir platform. Kriptokoin.com olarak, borsanın destek ekleme duyurusunu sizler için derledik, birlikte bakalım…

Binance, Convert & OTC Portalına yeni altcoin ve çiftler ekledi!

İşlem hacmiyle lider Bitcoin borsası konumunda olan Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) yeni bir altcoin ve birçok kripto para çiftinin eklendiğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, 25 yeni çift ile KDA’nın Convert & OTC Portalına eklendiğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Kullanıcılar artık bu tokenleri BTC, BUSD, USDC, USDT ve diğer tokenlerle takas edebilir ve Convert & OTC Portalı aracılığıyla bu varlıklar üzerindeki gösterge fiyatları kontrol edebilir. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

BTC Piyasası: Binance Bu Altcoin’ler İçin Duyuru Yaptı: Ekleniyorlar! 1

Binance’nin Convert & OTC Portalı neden tercih ediliyor?

Binance’nin Convert & OTC Portalı, büyük hacimli kripto para işlemlerini  anlık olarak gerçekleştirmeyi sağladığından beğenilen bir platform. Ayrıca platformda emir defteri olmadığından, büyük montanlı kripto para işlemleri için tercih edilen bir platform.  

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap