Binance Bu Altcoin’le İşbirliği Yaptı: Staking Artık Daha Kolay!

Binance Bu Altcoin’le İşbirliği Yaptı: Staking Artık Daha Kolay!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Bu Altcoin’le İşbirliği Yaptı: Staking Artık Daha Kolay!

BNB Chain ekosistemindeki en büyük merkezi olmayan borsa (DEX) olan PancakeSwap, piyasa iştirakçileri için kripto stake etmeyi kolaylaştırıyor. Altcoin projesi bu maksatla en büyük kripto borsası Binance ile işbirliği yaptı.

Binance ve PancakeSwap işbirliğinden ‘Simple Staking’ doğdu!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasası üzerindeki kara bulutlar dağılmak bilmiyor. Bununla birlikte projeler işbirlikleri, güncellemeler ve yenilikler ile kripto kışına direniyor. PancakeSwap, X hesabı üzerinden yayınladığı bir gönderide Binance Earn ile iştirak kurduğunu duyurdu. DEX, ittifakın kripto meraklılarının yatırım tecrübesinde ihtilal yaratmak için kripto odaklı bir proje olan “Simple Staking “i doğurduğunu belirtiyor.

https://twitter.com/PancakeSwap/status/1707741627177922701

Resmi açıklamada PancakeSwap, kullanıcı dostu ve yeniliği birleştiren her şeyi kapsayan bir DeFi ekosistemi oluşturma vizyonunu vurguluyor. PancakeSwap’a nazaran, Simple Staking, kullanıcılara ödül kazanmanın sıkıntısız bir yolunu sağlıyor. Bunu için vizyonuna ulaşma yolunda kıymetli bir adımı temsil ediyor.

Binnce PancakeSwap iştirakinin eseri Simple Staking

Bildirime nazaran, Simple Staking platformu, kripto kullanıcılarının mükafatlar için önde gelen dijital varlıkları stake etmelerine imkan tanıyor. Kullanıcıların stake edebileceği kripto para üniteleri ortasında PancakeSwap’in mahallî tokenı CAKE öne çıkıyor. Bunun yanında Polkadot (DOT) ve stablecoin’ler yer alıyor. Kelam konusu stablecoin’ler ise Tether (USDT) ve Circle’ın USD Coin (USDC)’si.

Ayrıca PancakeSwap, Simple Staking’in kriptodaki klasik staking sisteminden farklı bir yol izlediğini belirtiyor. Bilhassa DEX, Simple Staking’in kullanıcıların tek bir varlık tipi stake’iyle ödül kazanmalarına imkan tanıdığını kaydediyor. PancakeSwap, karmaşık likidite havuzları ve varlık pariteleri içeren klâsik stake etme formüllerine kıyasla epey kolay olduğunu savunuyor. Ayrıyeten, Binance ortalığının eseri Simple Staking’in dört temel yararına dikkat çekiyor.

BTC Piyasası: Binance Bu Altcoin’le İşbirliği Yaptı: Staking Artık Daha Kolay! 1

Simple Staking’in dört temel faydası

Bunlar ortasında, Otomatik Piyasa Yapıcılar (AMM’ler) ile ilgili ortak bir telaş olan süreksiz kaybın olmaması da var. PancakeSwap ayrıyeten, Simple Staking’in kullanıcıların birden fazla konumu yönetme yahut tokenları farklı yield farm’lar ortasında transfer etme muhtaçlığını ortadan kaldırdığını vurguluyor.

Raporda ayrıyeten, Binance iştirakinin eseri Simple Staking’deki mükafatların Yıllık Yüzde Oranına (APR) nazaran günlük olarak tahakkuk ettiğini belirtiyor. Ayrıyeten PancakeSwap, kendi tokenı olan CAKE’i stake eden kripto yatırımcıları için ek teşvikler sağlıyor. Rapora nazaran, platformun sabit vadeli havuzunda CAKE stake etmek, APR artışıyla sonuçlanacak. Ayrıyeten, Simple Staking mükafatlarını kıymetli ölçüde artıracak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap