Binance: Bu Altcoin’de Süreçler Yarın Askıya Alınacak!

Binance: Bu Altcoin’de Süreçler Yarın Askıya Alınacak!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance: Bu Altcoin’de Süreçler Yarın Askıya Alınacak!

En büyük kripto para borsası Binance tarafından yapılan duyuruya göre, yarın Türkiye saatiyle 22:00’de, Cardano Network (ADA) için 24 saatlik bir cüzdan bakımı yapılacak. Bu borsayı kullanan yatırımcıların, belirtilen saatler arasında bu altcoin için bazı kısıtlamalar olacağını bilmesi gerekiyor. Borsa, yarın için planladığınız önemli bir operasyon varsa, bunu şimdiden veya bakımdan önce yapmanızın uygun olacağı konusunda uyarıyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Binance, Cardano cüzdanlarında 24 saatlik bakım yapacak

Binance Exchange, 2017 yılında Hong Kong’da kurulmuş lider bir kripto para borsası. Altcoin trade’ine güçlü bir şekilde odaklanıyor. Binance, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE) ve kendi tokeni Binance Coin (BNB) dahil olmak üzere 500’den fazla kripto para biriminde trade imkanı sunuyor

Binance borsası tarafından yapılan duyuruya göre, yarın Türkiye saatiyle 22:00’de Cardano Network (ADA) için bir cüzdan bakımı yapacak. Kripto borsası, söz konusu altcoin cüzdanında gerçekleştirilecek bakımın 24 saat süreceğini belirtiyor. Bakım sırasında Cardano Network’te (ADA) para yatırma ve çekme işlemleri belirtilen saatten itibaren 24 saat süreyle askıya alınacak.

BTC Piyasası: Binance: Bu Altcoin’de Süreçler Yarın Askıya Alınacak! 1

Kripto borsası açıklamasında, bakım tamamlandıktan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlatılacağını ve kullanıcıları bir sonraki duyuruyla bu konuda bilgilendirileceğine yer veriyor. Bununla birlikte Binance, Cardano (ADA) trade’inin, cüzdan bakımı sırasında etkilenmeyeceğini hatırlatıyor. Bakım sadece cüzdan hizmetlerine yönelik olduğundan borsadaki ADA trade işlemleri etkilenmeden devam edecek. Öte yandan Cardano (ADA) cüzdan hizmetinde ne tür değişiklikler yapılacağına ilişkin herhangi bir detaylı bilgi paylaşılmadı.

Diğer kripto borsaları gibi, Binance de kripto para birimlerinin alım satımı, listelenmesi, kaynak yaratması ve listeden çıkarılması veya geri çekilmesi ile ilgili hizmetler sunuyor. Kendi tokenlerini piyasaya sürmek isteyen kripto para meraklıları, ilk kripto para teklifleri (ICO’lar) aracılığıyla fon toplamak için Binance’i kullanabiliyor. Kripto borsası, çok sayıda trader ve katılımcı tarafından çeşitli kripto para birimleri alışverişi ve yatırımı için kullanılıyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap