Binance, Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı!

Binance, Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı!

Binance, 20x’e kadar kaldıraçlı süreçlere müsaade vereceği bir altcoin’de çift haneli ralliyi tetikledi. İşte ayrıntılar…

Binance bu altcoin’de 20x’e varan kaldıraçlı süreçleri başlatıyor

Binance bugün Blur (BLUR) için 20x’e kadar kaldıraçlı süreçleri başlatacağını açıkladı. BLUR’un fiyatı, Binance duyurusunun akabinde %15’lik yükseliş kaydetti.

Resmi duyuruya nazaran Binance Futures, USDⓈ-M BLUR kalıcı kontratını 28 Nisan saat 15:00’dan itibaren 20 kata kadar kaldıraçla başlatacak. Yeni BLUR/USDT mukavelesi hakkında detaylar şu biçimde:

BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı! 1

BLUR fiyatı çift haneli yükseldi

Popüler bir NFT platformu olan Blur, duyurunun akabinde lokal token’i BLUR fiyatında 0.7162 dolar mahallî tepesini kaydetti. Fiyat, gün içi en düşük düzeyi 0.5896 dolardan %15’in üzerinde paha kazandı. Yazım sırasında, çıkarlarının büyük bir kısmını iade ettiği 0.696 dolar bölgesinde süreç görüyor. Son 24 saatlik çıkarını %5’in üzerinde tutmaya devam ediyor.

Binance duyurusunun ortaya çıktığı saatlerde BLUR fiyatının saatlik görünümü şu formdaydı:

BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı! 2

Binance duyurusu balinaları da hareketlendirdi

Lookonchain, Binance duyurusunu Twitter’dan paylaşırken, duyuru öncesinde geçekleşen birkaç yüklü BLUR satın alımına yer verdi. Tahlillere nazaran, “15 Nisan’da 3 Ethereum balinası 686 ETH çekti. Balinalar geri çektikleri tüm ETH’lerle 2 milyon BLUR satın aldı.”

Rapor, balinaların 2 milyon BLUR için 1,42 milyon dolar ödediğini gösteriyor. Sürecin ortalama satın alım fiyatı 0,636 dolardı.

NFT piyasası ne durumda?

Blur, bilhassa NFT ticareti konusunda piyasa önderi olmayı hedefliyor. Son bilgiler, Nisan boyunca, NFT piyasasının, istisnasız, daima olarak alıcılardan çok satıcılar gördüğünü ortaya koydu.

Analiz platformu NFTGo’nun datalarına nazaran, 27 Nisan’da sadece 8,066 alıcı bulunurken, 9,650 kişi NFT’lerini satmaya çalıştı.

BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı! 3

Günler evvel, 19 Nisan’da, NFT piyasası sırf 5.893 alıcıyla son 12 ayın ikinci tabanına ulaştı. Ek olarak, 5 Nisan’da piyasada daha fazla alıcı (18.495) varken, 36.423 satıcı da vardı.

Verilere nazaran, Nisan ayında alıcı sayısının satıcı sayısından fazla olduğu tek bir gün bile olmadı. Bu da NFT’lerini yakında satmayı planlayanlar için kaygı verici olabilecek potansiyel bir talep eksikliğine işaret ediyor. Alıcıların satıcıları geçtiği son kaydedilen gün, 9.756 alıcı ve 9.754 satıcının olduğu 11 Mart’tı.

BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı! 4

20 Mart tarihli CoinGecko raporuna nazaran, en büyük altı NFT platformu, Şubat ayında toplam 580 milyon dolarlık hacimle art geriye dördüncü ayda da artış gördü. Rapor, piyasanın evvelki ayın hacmi 250 milyon dolara nazaran %126’lık artışa şahit olduğunu ortaya koydu. Tıpkı vakitte, artışın nedeni olarak NFT piyasasının genel toparlanmasını gösteriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap