Binance, Bu 4 Altcoin İçin ‘Son Dakika Duyurusu’ Yaptı!

Binance, Bu 4 Altcoin İçin ‘Son Dakika Duyurusu’ Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 4 Altcoin İçin ‘Son Dakika Duyurusu’ Yaptı!

Binance Launchpad, yeni bir token satışında bu sefer 4 haneli ralli tetikledi. Dünyanın en büyük kripto para borsasından en son delist, listeleme ve güncelleme duyuruları şu şekilde…

Binance Futures, FILBUSD kontratlarını delist ediyor

Binance, USDⓈ-M FILBUSD Daima Kontratında tüm durumları kapatıp otomatik bir yerleşim gerçekleştireceğini duyurdu. Yerleşim süreci 2 Mayıs 12:00 tarihinde tamamlanacak ve kontrat süreç dışı bırakılacak.

Ayrıca, borsa, USDⓈ-M FILBUSD Daima Kontratının kaldıraç ve teminat düzeylerini aşağıdaki tabloya nazaran 28 Nisan tarihinde düzenleyecek. Güncellemeden evvel açılan konumlara dikkat. Resmi duyuruda, bu durumların etkileneceği belirtiliyor. Potansiyel bir tasfiye olayını önlemek için durum ve kaldıraç ayarlamalarının güncellemeden evvel yapılması gerekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 4 Altcoin İçin ‘Son Dakika Duyurusu’ Yaptı! 1

Resmi duyuruda delist öncesi uygulanması gereken talimatlarda aşağıdaki hususlar yer alıyor:

  1. Kullanıcıların otomatik yerleşimden kaçınmak için delist vaktinden evvel açık konumları kapatmaları gerekiyor.
  2. Söz konusu mukavele için 2 Mayıs 11:30 prestijiyle yeni durumlar açılmasına müsaade verilmeyecek.
  3. Binance Futures, USDⓈ-M FILBUSD Perpetual Contract’ın kaldırılmasıyla birlikte kaldıraç ve marj düzeylerini 28 Nisan tarihinde tekrar ayarlayacak. Güncellemeden evvel açılan mevcut durumlar etkilenecektir. Potansiyel likidasyon riskini önlemek için konum ve kaldıraç ayarlarının güncellemeden evvel ayarlanması gerekiyor.
  4. Binance Futures, USDⓈ-M FILBUSD Perpetual Contract ile ilgili olarak ek esirgeyici tedbirler alacak. Bu tedbirler ortasında azamî kaldıraç kıymetini ve bakım marjını her marj düzeyinde ayarlama, faiz oranı, prim ve tavanlı finansman oranlarını güncelleme, fiyat endeksinin bileşenlerini değiştirme ve son fiyat müdafaası sistemi kullanma yer alıyor.

Binance, çapraz marjin süreçlerine TOMO’yu ekliyor

Piyasa bedeline nazaran 297.sırada yer alan TomoChain (TOMO), Binance’de çapraz marjin süreçlere açılıyor. Resmi duyuruya nazaran Binance, TOMO’yu Cross Margin’de ödünç alınabilir yeni bir coin olarak ekledi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 4 Altcoin İçin ‘Son Dakika Duyurusu’ Yaptı! 2

TomoChain (TOMO), 2018 yılında kurulan ve dApps ve DeFi için ölçeklenebilirlik sunana bir Blockchain platformudur. Yazım sırasında, gün için yatay hareket ettiği 0.8953 dolar bölgesine süreç görüyor.

EduCoin (EDU) için 20x’e kadar kaldıraçlı süreçler başladı

Yeni bir duyuruda Binance, platformunda EduCoin (EDU) için 20x’e kadar kaldıraçlı süreçleri açacağını bildirdi. USDⓈ-M EDU kalıcı mukavelesi 30 Nisan’ etkin gale gelecek.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere EduCoin, dün Binance Launchpad üzerinde token satış süreçlerine başladı. Altcoin, listelemeden kısa mühlet sonra %2000 oranında bir artış gösterdi. Yazım sırasında, çıkarlarının büyük bir kısmını koruduğu 1,5 dolar bölgesinde süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 4 Altcoin İçin ‘Son Dakika Duyurusu’ Yaptı! 3

WBTC/USDT alım satım süreçleri ertelendi

Binance, WBTC/USDT çifti için alım satım süreçlerini 28 Nisan 13:00 tarihine kadar ertelediğini duyurdu. Borsa, resmi duyuda kullanıcılardan gecikme için özür diledi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap