Binance, Bu 21 Altcoin İçin ‘Son Dakika’ Duyurusu Yaptı!

Binance, Bu 21 Altcoin İçin ‘Son Dakika’ Duyurusu Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, Bu 21 Altcoin İçin ‘Son Dakika’ Duyurusu Yaptı!

Ünlü kripto para borsası Binance, yeni birkaç duyuru yaptı. Duyurular toplamda 21 altcoin projesini kapsadı. Gelin, duyuruları daima birlikte inceleyelim…

Binance, yeni Dual Investment eserlerini piyasaya sürdü

Kripto para meraklıları için heyecan verici bir gelişme olarak, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, yeni bir küme İkili Yatırım (Dual Investment) eserini tanıttı. Bu yenilikçi yatırım seçenekleri, kullanıcıların güncellenmiş Gaye Fiyatlar ve Uzlaşma Tarihleri ile Yüksekten Sat ya da Düşükten Al fırsatlarından yararlanmasına imkan tanıyor. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere çok çeşitli kullanıcılara hitap eden eserler, rastgele bir ek fiyat ödemeden tanınan kripto para ünitelerinden ödül kazanma talihi sunuyor. İkili Yatırım eserlerine abonelik birinci gelene birinci hizmet temeline nazaran işliyor, bu nedenle kullanıcıların yerlerini garantilemek için süratli hareket etmeleri teşvik ediliyor.  

BTC Piyasası: Binance, Bu 21 Altcoin İçin ‘Son Dakika’ Duyurusu Yaptı! 1

İkili Yatırım eserleri iki ana seçenek sunar: Yüksekten Sat ve Düşükten Al. Yüksek Sat seçeneği, kripto para varlıklarında daha yüksek mükafatlar biriktirmek isteyen ya da Depozito Para Ünitelerini gelecekte, abonelik tarihindeki piyasa fiyatına kıyasla potansiyel olarak daha yüksek bir fiyattan satmayı planlayan kullanıcılar için ülküdür. Para Yatırma Ünitesi Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ya da Binance Coin (BNB) olabilir ve Kontrat Tarihleri Temmuz’dan Aralık 2023’e kadar çeşitli aralıklara yayılmıştır. Yükselten satış ve tabandan alış için BTC, ETH, SOL, MATIC, ADA, BNB, DOT, BCH, AVAX, FTM, ALGO, NEAR, ATOM, XRP, DOGE ve LTC kullanılmakta.

BNB yakımı gerçekleşti

Diğer yandan Binance, kısa müddet evvel 24. üç aylık BNB token yakımını gerçekleştirerek 1.991.854,33 BNB’yi dolanımdan kaldırdı. Bu rutin prosedür, arzın düzenlenmesine ve token’ın piyasadaki bedelinin korunmasına yardımcı olmaktadır. Yakma sürecine, Pioneer Burn Programı aracılığıyla faal bir biçimde yakılan 747,51 BNB de dahil edildi.

BTC Piyasası: Binance, Bu 21 Altcoin İçin ‘Son Dakika’ Duyurusu Yaptı! 2

Yeni süreç çiftleri piyasaya girdi

Ayrıca Binance, platformunda yeni alım satım çiftlerinin açılacağını duyurdu. Kullanıcılar, 20 Temmuz 2023 TSİ 11:00’den itibaren ACA/TRY, AVAX/TUSD, COMP/TUSD, COMP/TRY ve XEC/TRY çiftlerinde süreç yapabilecek. Bilhassa ilgi alımlı olan AVAX/TUSD ve COMP/TUSD çiftleri, bir sonraki duyuruya kadar sıfır maker fiyatıyla sunulacak ve bu piyasalara girmek isteyen yatırımcılar için kusursuz bir fırsat sunmakta.

Özellikle, İkili Yatırım eserleri rastgele bir vakitte yeni abonelikleri kabul etmeyi durdurabilir, bu nedenle kullanıcıların kararlarını derhal vermeleri teşvik edilir. Ek olarak, Yıllık Yüzde Oranı abonelikten evvel gerçek vakitli piyasa dalgalanmalarına tabidir, lakin abonelik tamamlandığında kilitlenecektir. İkili Yatırım eserlerinin belirlenen Uzlaşma Tarihinden evvel kullanılamayacağının bilinmesi kıymetlidir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap