Binance, Bu 2 Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı!

Binance, Bu 2 Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 2 Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı!

Binance bugün değerli açıklamalar yaptı. Buna nazaran 2 altcoin için muştular verdi. Duyuruların akabinde fiyatta oynamalar yaşandı. Detaylara bakalım.

Binance’teki altcoin KAVA sahipleri için değerli bilgiler

Binance, yaklaşmakta olan altcoin Kava (KAVA) ağ yükseltmesine dayanak verdiğini duyurdu. Yükseltmenin 5.597.000 Kava blok yüksekliğinde, yaklaşık 12 Temmuz 2023 tarihinde, saat 15:00’te (UTC) gerçekleşmesi planlanmakta. 12 Temmuz 2023 saat 14:00’ten (UTC) itibaren KAVA’ya para yatırma ve çekme süreçleri süreksiz olarak durdurulacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 2 Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı! 1

Ağ yükseltmesi sırasında altcoin KAVA alım satımı etkilenmeyecek. Binance, hesaplarında KAVA bulunduran kullanıcılar için tüm teknik ihtiyaçları karşılayacak. Para yatırma ve çekme süreçleri, yükseltilen ağın istikrarlı olduğu kabul edildiğinde devam edecek. Ayrıyeten bununla ilgili öteki bir duyuru yapılmayacak.

Binance QuickSwap (QUICK) token takasını destekliyor

Binance ayrıyeten altcoin QuickSwap (QUICK) token takas ve yine değerleme planını da destekliyor. İşte dikkat edilmesi gereken kıymetli vakit çizelgeleri:

  • 11 Temmuz 2023, 06:00 (UTC): Binance Simple Earn, QUICK Esnek Eserler için dayanağını sonlandıracak. Ayrıyeten abonelikler artık mevcut olmayacak. Mevcut abonelikler otomatik olarak kullanılacak ve 14 Temmuz 2023, 06:00’dan (UTC) evvel kullanıcıların spot cüzdanlarına yatırılacaktır.
  • 11 Temmuz 2023, 06:00 (UTC): QUICK/USDT çapraz marjin borçlanmasının yanı sıra QUICK/BTC, QUICK/BUSD ve QUICK/USDT izole marjin borçlanması askıya alınacak.
  • 13 Temmuz 2023, 06:00 (UTC): Binance, altcoin QUICK/BTC, QUICK/BUSD ve QUICK/USDT çapraz ve izole marjin çiftlerinde kullanıcıların konumlarını kapatacak. Ayrıyeten otomatik uzlaştırma yapacak ve bekleyen buyrukları iptal edecek. Çapraz marjin ve izole marjin hesaplarında tutulan QUICK varlıkları satılabilcekler. Bu çiftler çapraz teminat ve izole teminat listesinden çıkarılacak ve yine listeye alınmaları için farklı bir duyuru yapılacaktır.
  • 14 Temmuz 2023, 03:00 (UTC): QUICK Armağan Kartlarının oluşturulması artık desteklenmeyecek. Kullanılmayan QUICK Armağan Kartları bu saatten evvel QUICK tokenları için kullanılabilecek. Öbür taraftan kullanılan tokenlar otomatik olarak yeni QUICK tokenlarına dönüştürülecektir.
  • 17 Temmuz 2023, 03:00 (UTC): Mevcut tüm altcoin QUICK spot süreç çiftleri (QUICK/BTC, QUICK/BUSD ve QUICK/USDT) askıya alınacak ve listeden çıkarılacaktır. Bu çiftler için Ticaret Botları hizmetleri de sonlandırılacaktır. QUICK, Binance Pay’de desteklenen kripto paralar listesinden çıkarılacaktır.
  • 17 Temmuz 2023, 03:30 (UTC): QUICK’e para yatırma ve çekme süreçleri süreksiz olarak askıya alınacaktır.

Duyurunun akabinde fiyatlarda son durum

Duyurunun ardından btcpiyasasi.com olarak baktığımızda her iki kripto para ünitesinin fiyatında artış oldu. Buna nazaran altcoin KAVA fiyatı %5 yükselişle 1 dolar düzeyine geldi. Altcoin QUICK fiyatı ise sert bir formda yükseldi. Buna nazaran fiyat %27 yükselişle 72.30 dolar düzeyine geldi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 2 Altcoin İçin Muştuyu Verdi: Fırladı! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap