Binance Bu 14 Altcoin’i Ekledi: İşte Tam Liste!

Binance Bu 14 Altcoin’i Ekledi: İşte Tam Liste!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu 14 Altcoin’i Ekledi: İşte Tam Liste!

Dev Bitcoin borsası Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 14 yeni altcoin ve birçok kripto para çiftinin eklendiğini duyurdu. Bu platform, büyük montanlı kripto para işlemlerini “neredeyse anında” gerçekleştirmeyi sağlıyor. Bu nedenle Dönüştürme & OTC Portalı, kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla tercih edilen bir platform. Kriptokoin.com olarak, borsanın destek ekleme duyurusunu sizler için derledik, birlikte bakalım…

Binance, Convert & OTC Portalına 14 yeni altcoin ekledi!

İşlem hacmiyle lider Bitcoin borsası konumunda olan Binance, Dönüştürme & OTC Portalına (Convert & OTC Portalına) 14 yeni altcoin ve birçok kripto para çiftinin eklendiğini açıkladı. Borsa resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, 349 yeni çift ile Convert & OTC Portalına ASTR, KMD, BAR ve diğer 11 tokenin eklendiğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Eklenen tokenlerin tam listesi: ASTR, KMD, BAR, BTCST, FOR, VGX, PNT, OM, AUTO, PUNDIX, GLM, VIDT, JUV, DREP. Kullanıcılar artık bu tokenleri BTC, BUSD, USDC, USDT ve diğer tokenlerle takas edebilir ve Convert & OTC Portalı aracılığıyla bu varlıklar üzerindeki gösterge fiyatları kontrol edebilir. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli kripto paraları seçmek için elinden gelenin en iyisini yapacak, ancak ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacak. Desteğiniz için teşekkürler!

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu 14 Altcoin’i Ekledi: İşte Tam Liste! 1

Binance’nin Convert & OTC Portalı neden tercih ediliyor?

Binance’nin Convert & OTC Portalı, büyük hacimli kripto para işlemlerini  anlık olarak gerçekleştirmeyi sağladığından beğenilen bir platform. Ayrıca platformda emir defteri olmadığından, büyük montanlı kripto para işlemleri için tercih edilen bir platform.  

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap