Binance, Bu 10 Altcoin İçin Kıymetli Haberleri Verdi: Ekleniyorlar!

Binance, Bu 10 Altcoin İçin Kıymetli Haberleri Verdi: Ekleniyorlar!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, Bu 10 Altcoin İçin Kıymetli Haberleri Verdi: Ekleniyorlar!

Bugün, lider kripto para borsası Binance 9 altcoin projesi için yeni işlem çiftlerini ve önemli bir hard fork haberini duyurdu.

Bu 9 altcoin için yeni işlem çiftleri ekleniyor

Duyuruya göre PYR, QNT ve SUN Binance’in çapraz marjin listesine eklenirken BTTC ve LOKA izole marj’a eklendi.

  • PYR/BTC, PYR/BUSD, PYR/USDT, QNT/BTC, QNT/BUSD, QNT/USDT, SUN/BUSD, SUN/USDT yeni çapraz marj çiftleri.
  • ARPA/BUSD, BTTC/USDT, LOKA/USDT, LOKA/BUSD yeni izole marj çiftleri.
BTC Piyasası: Binance, Bu 10 Altcoin İçin Kıymetli Haberleri Verdi: Ekleniyorlar! 1

Kaldıraçlı işlemler için Binance platformunun risk uyarısı:

Risk Uyarısı: Marj ticareti, önemli bir risk ve hem önemli kar hem de zarar olasılığı taşır. Geçmişteki kazançlar, gelecekteki getirilerin göstergesi değildir. Aşırı fiyat hareketi durumunda marj bakiyenizin tamamı tasfiye edilebilir. Buradaki bilgiler Binance’in finansal veya yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Tüm ticaret stratejileri, kendi takdirinize ve kendi sorumluluğunuzdadır. Binance, Marj kullanımınızdan doğabilecek herhangi bir kayıptan size karşı sorumlu olmayacaktır.

Binance, AXS/TRY, DAR/TRY, IDEX/BNB ve NEAR/TRY ticaret çiftleri için 18 Şubat 2022 (UTC) 09:00 UTC’de işleme açılacağını duyurdu. Belirtilen tarihten itibaren 4 yeni altcoin TRY çiftinde işlemlere açılıyor. Binance, “Türk Lirası’nın (TRY) başka herhangi bir kripto para birimini yansıtmayan fiat bir para birimi” olduğunu belirtiyor.

BTC Piyasası: Binance, Bu 10 Altcoin İçin Kıymetli Haberleri Verdi: Ekleniyorlar! 2

Helium (HNT) ağ güncellemesi ve hard fork Binance tarafından desteklenecek

Helium (HNT) ağ yükseltmesi ve hard fork, 2022-02-18 00:00 UTC (UTC) için planlandı. 2022-02-17 23:00’den (UTC) itibaren, HNT para yatırma ve çekme işlemleri durdurulacak. Ağ güncellemesi sırasında HNT işlemlerinin kesintiye uğramayacağı unutulmamalı. Helium (HNT) ağ yükseltmesi ve hard fork, 2022-02-18 00:00 UTC (UTC) için planlandı. Tahmini süre, yalnızca kullanıcıların rahatlığı için verilmiştir. Binance hesaplarında HNT bulunduran tüm kullanıcıların tüm teknik ihtiyaçları Binance tarafından karşılanacak. Helium ağ güncellemesi ve hard fork sonucunda yeni token verilmeyecek. Gelişmiş ağın kararlı olduğu belirlendiğinde, HNT için para yatırmaya ve çekmeye işlemleri tekrar devam edecek ve kullanıcılar başka bir duyuru ile bilgilendirilmeyecek.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap