Binance Borsasına Eleştiriler Sürüyor

Binance Borsasına Eleştiriler Sürüyor

Paylaş
Binance Borsasına Eleştiriler Sürüyor

Ticari hacmi baz alındığında dünya üzerinde en çok tercih edilen kripto para borsası olan Binance, geçtiğimiz seneden beri yükselişini sürdürüyor. Yükselişini sürdüren Binance borsası aynı zamanda yatırımcılarının sayısını da her geçen gün arttırıyor. Bundan birkaç ay önce aktifleştirdiği ICO platformu ile zenginliğine zenginlik kattı.

Binance kripto para borsası yalnızca 2 adet ICO’yu kripto dünyasına eklemek için kullandığı Binance Launchpad platformunu rafa kaldırmıştı. Rafa kaldırılan bu platform birkaç gün önce tekrardan aktif hale getirildi. Ancak platformdaki teknik sıkıntılar sürmeye devam ediyor. Pek çok yatırımcı token satın alamıyor ve yaşanılan bu durum Binance borsasının kredisini git gide tüketiyor.

Binance borsası CEO’su Changpeng Zhao, geçmiş aylarda yaptığı açıklamada 2 tokenın satışında birtakım problemlerin yaşandığını açıklamıştı. Yaşanan satın alma probleminin kısa süre içerisinde giderileceğini açıklayan Zhao, henüz sorunları gideremeden 3. tokenın satın alınamaması bardağı taşıran son damla oldu. Bugün yaşanan 3. Tokenın da satın alınmasında problemler yaşanınca Binance borsasının yatırımcılarının tepkisi sert oldu. Kimi yatırımcılar Binance’dan ayrılmayı düşündüklerini belirtirken kimi yatırımcılar da Binance borsasını acemilikle suçladı. Yaşanan bu problemlerden sonra genel olarak yatırımcılar oldukça şikayetçi.

Binance borsasının kurucusu Zhao Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Toplamda 39 bin yatırımcının satın almaya çalıştığı tokenı yalnızca 3 bin kişinin alabildi. Önbellekle alakalı bazı sıkıntılar yaşadık. En kısa sürede bu problemi çözeceğiz.” açıklamasında bulundu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap