Binance Borsası Türkiye’ye Geliyor

Binance Borsası Türkiye’ye Geliyor

Paylaş
Binance Borsası Türkiye’ye Geliyor

Ünlü kripto para borsası Binance, 4 Nisan’da İstanbul’da bir tanışma toplantısına katılacak. Bu tanışma toplantısına birçok Binance yöneticisinin katılması dışında doğrudan Binance Direktörü Gin Chao’da katılacak.

Kripto paraların alım ve satımının gerçekleştiği en büyük platform olan Binance, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası. Türkiye’de bulunan yatırımcılar ile beraber 4 Nisan günü Binance yetkilileri bir tanışma toplantısına katılacak. Bu toplantı 19.00 ile 22.00 arasında gerçekleşecek. Bu toplantıya Binance’ın Strateji Direktörü Gin Chao’da teşrif edecek. Binance borsası bu tanışma toplantısını Twitter üzerinden duyurdu. Binance tarafından yapılan duyuruda, “4 Nisan ünü sizleri dört gözle bekliyor olacağız. 4 Nisan sizde mutlaka bu tanışma toplantısında yer alın. Merak uyandırıcı network akşamı ve Binance sunumları sizleri bekliyor olacak. Sizde katılın ve kahvemizi için hep beraber muhabbet edelim. O gece Türk Binance melekleri ile tanışın. Binance sistemini, işleyişini ve aktiviteleri hakkında pek çok bilgiyi öğrenin. Kripto para, Binance ve Bitcoin ile alakalı tüm bildiklerinizi yarıştırabilir ve çeşitli hediyeler kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Binance olarak sizlere birbirinden güzel hediyeler hazırladık.” ifadeleri kullanıldı.

Binance tarafından Türkçe yayınlanan duyuruda bu tanışma etkinliğinin Taksim’de yer alan Golden Age Otel’in terasında yapılacağını açıkladı. Binance tarafından organize edilen bu tanışma toplantısı herkes için ücretsiz olacak. Binance borsası, katılımcılarının sayısının ise 150 ile sınırlı olduğunu duyurdu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap