Binance Bir Şirkete Daha Yatırım Yaptı

Binance Bir Şirkete Daha Yatırım Yaptı

Paylaş
Binance Bir Şirkete Daha Yatırım Yaptı

Kripto para sektörünün dev isimlerinden Binance, bir yatırım daha yaptı.

The Block tarafından aktarılan bilgilere göre Binance, Tayvan merkezli bir Blockchain şirketi olan Numbers’a yatırım yaptı. Ancak şirketin yaptığı yatırımın toplam değeri henüz bilinmiyor.

Tayvan’a Yatırım

Binance geçtiğimiz son birkaç ay içerisinde birkaç farklı şirkete yatırım yaptı. Şirket bundan yalnızca birkaç hafta önce FTX’e yatırım yapmış, JEX’i satın almış ve platformun adını Binance JEX olarak yenilemişti.

Görünüşe göre Binance 2020’ye oldukça hızlı bir giriş yapmak istiyor. Şirket şimdi de Tayvan merkezli bir Blockchain şirketine yatırım yaptı. Numbers CTO’su Bofu Chen, Binance’ten aldıkları bu yatırım sayesinde daha geniş bir kitleye hitap edebileceklerini söylüyor. Kendisinin konu hakkındaki açıklamaları şu şekilde:

Herkesin istediği veriyi kolayca takip edebilmesini ve bu verilerin geçerliliğine güvenebilmesini istiyoruz. Verilerin güvenilirliğini artırarak hem toplumun güven düzeyini artırıyoruz hem de veri işlemlerini daha verimli bir şekilde yürütmüş oluyoruz.

Numbers adlı bu şirket geçtiğimiz son birkaç ay içerisinde adını zaten duyurmaya başlamıştı. Bofu Chen’in açıklamalarından da anlaşılabileceği üzere özellikle veri takibiyle ilgili çalışmalar yapan şirket günümüzde Stanford University, IBM ve HTC gibi isimlerle ortak çalışmalar yürütüyor.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap