Binance Açıkladı: Visa İşlemlerine Global Destek!

Binance Açıkladı: Visa İşlemlerine Global Destek!

Paylaş
Binance Açıkladı: Visa İşlemlerine Global Destek!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, kullanıcıları sevindirecek yeni bir duyuru yayınladı. Şirketin açıklamalarına göre Binance kullanıcıları artık çok daha kolay bir şekilde kripto para alabilecekler.

Binance bu ayın başında Instant Buy adlı yeni bir ürünün duyurusunu yaptı. Binance kullanıcıları Instant Buy hizmeti sayesinde Visa kartlarını kullanarak saniyeler içerisinde kripto para alabiliyorlar. Şirketin bugün yaptığı duyuruya göre bu hizmeti artık Dünya genelindeki pek çok Binance kullanıcısı kullanabilecek.

Daha Kolay İşlem

Binance tarafından yapılan açıklamalara göre şu anda Instant Buy’da kendi ülkesinin para birimini kullanamayan kişiler, Visa kartlarını kullanarak USD, EUR ve GBP gibi para birimleriyle işlem yapabilecekler.

Binance’in bu yeni hizmeti Dünya genelindeki birçok ülkeyi kapsıyor. Bu kullanıcılar artık Visa banka/kredi kartlarını kullanarak yalnızca birkaç saniye içerisinde kripto para alabilecekler. Şirketin duyurusuna göre bu hizmetten şu ülkelerdeki kullanıcılar yararlanamayacaklar:

Çin, Japonya, Kanada, Lüksemburg, Cebelitarık, Bolivya, Ekvador, Pakistan, Kolombiya, Mısır, Bangladeş, Nepal, Fas, Beyaz Rusya, Kongo, Küba, Irak, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Zimbabve ve Kırım

Binance kullanıcıları şu an için sadece USD, EUR ve GBP gibi para birimlerini kullanabiliyor olsalar da şirket önümüzdeki 48 saat içerisinde şu para birimlerinin de Instant Buy’a ekleneceğini açıkladı:

Vietnam Dongu (VND), Brezilya Reali (BRL), Avustralya Doları (AUD), Endonezya Rupisi (IDR), Güney Afrika Randı (ZAR), Hong Kong Doları (HKD) ve Hindistan Rupisi (INR)

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap