Binance 5 İşlem Çiftini Platformdan Kaldırıyor!

Binance 5 İşlem Çiftini Platformdan Kaldırıyor!

Paylaş
Binance 5 İşlem Çiftini Platformdan Kaldırıyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, geçtiğimiz tarihlerde yaptığı bir dizi listeleme duyurusuna bu sefer platformdan çıkartma duyurusu ile devam etme kararı aldı.

Binance tarafından yapılan resmi açıklamada, ETC/USDC, NPXS/USDC, NAV/ETH, NAV/BNB ve son olarak SNGLS/ETH işlem çiftlerinin platformdan çıkartıldığı vurgulandı. Binance’in açıklamasında söz konusu kripto para işlem çiftlerinin kullanıcılara daha iyi bir likidite ve alım satım tecrübesi sunmak için kaldırıldığını belirtti.

Binance İtibari Para Listelemelerine Hız Verdi

Binance aslında son günlerde çok fazla listeleme ile gündeme geldi. İlk başlarda Nijerya Nairası ile itibari para kapılarını aralayan Binance, daha sonra Rusya, Ukrayna ve Kazakistan içerisindeki yatırımcıları sevindirecek itibari para listelemelerine imza attı.

Bununla da yetinmeyen Binance CEO’su Changpeng Zhao, geri kalan bütün itibari paraları yani yaklaşık olarak 180 itibari parayı listelemek istediğini bizzat katıldığı etkinlikte duyurdu. İlgili haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Bunlara ek olarak Changpeng Zhao Twitter üzerimden yaptığı çeşitli açıklamalarda Türkiye’ye yönelik de oldukça umut veren ifadeler kullandı. Türk Lirası listelenmesi hakkında olumlu sinyal veren CZ’nin, yakında Türkiye içerisinde katılacağı etkinlikte yaptığı konuşması esnasında bu müjdeyi açıklayacağı tahmin edilmekte.

Son yıllarda kripto para sektöründe önemli bir pazar haline gelen Türkiye, sadece Binance’in değil aynı zamanda Huobi gibi önemli kripto para borsalarının da dikkatini üzerine çekti ve çekmeye de devam edecek gibi duruyor.

Kaynak: Coin Türk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap