Binance 3 altcoin’i listeden çıkaracağını açıkladı

Binance 3 altcoin’i listeden çıkaracağını açıkladı

Paylaş
Uzman Coin: Binance 3 altcoin’i listeden çıkaracağını açıkladı

Binance, APPC, EVX ve RDN’yi platformdan çıkarma kararı aldı. Borsadan yapılan açıklamada, “Kullanıcılarımızın korunmasını daha iyi şartlarda sağlamak adına her coin ya da token’ı düzenli olarak inceler ve eğer belirlenen şartlara uyum sağlanamıyorsa bunları listeden çıkarır” denildi.

Borsa 27 Aralık günü TSİ 12’den itibaren AppCoins (APPC), Everex (EVX) ve Raiden Network’ün (RDN) tüm işlem çiftlerini platformdan kaldıracak. Token’ların borsadan çekim işlemleri ise 28 Haziran gününe kadar devam edecek.

Binance’in açıklamasında ayrıca projelerin borsadan kaldırılmasının uzun bir süreç gerektirdiği ve ekibin projeye bağlılığı, gelişim seviyesi, işlem hacmi ve likidite, ağın saldırılar karşısında ne kadar güçlü kalabildiği gibi kriterlerin bu süreçte rol oynadığı belirtildi. Borsadan, bu token’ların neden platform dışı bırakıldığı konusunda spesifik bir sebep ise söylenmedi.

Binance’in bu açıklamasının ardından ise bu 3 token’da ciddi bir düşüş yaşandı. Son 24 saatte EVX %25, APPC %35, RDN %38 oranında düştü.

Borsa Kasım ayında da, daha önceki senelerde ciddi bir işlem hacmi oluşturmuş ve büyük yükselişler görmüş olan DLT, GVT, SKY ve POA gibi token’ları da liste dışı bırakmış ve işlem çiftlerini platformdan kaldırmıştı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap