Bilgiler Konuşuyor: Balinalar Bu Altcoin’lerden Alıyor!

Bilgiler Konuşuyor: Balinalar Bu Altcoin’lerden Alıyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Bilgiler Konuşuyor: Balinalar Bu Altcoin’lerden Alıyor!

Geçen yılın son haftalarındaki düşük performansına rağmen Shiba Inu, mevcut piyasa düzeltmesinde %16 artışla geri dönmeyi başaran ilk altcoin projelerinden biri oldu. Bitcoin henüz 38.000 dolar üzerine çıkamamış ve çoğu altcoin geçen haftaya göre %20’in üzerinde değer kaybederken, meme token Ethereum balinaları arasında popülerliğini sürdürüyor.

Altcoin balinaları bir kez daha Shiba’ya yöneldi

Shiba Inu, 23 Ocak’ta %16 fiyat artışıyla en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı arasında en büyük token pozisyonunda birinci sıraya yaklaştı. WhaleStats verilerine göre birincilik, şu anda balinaların cüzdanlarında yoğunlaşan 1,5 milyar dolar ile FTT token. Aynı zamanda, en büyük Ethereum adresleri tarafından yaklaşık 1,2 milyar dolarlık Shiba Inu token tutuluyor.

BTC Piyasası: Bilgiler Konuşuyor: Balinalar Bu Altcoin’lerden Alıyor! 1

Tokenin piyasa performansına gelince, Shiba Inu şimdiye kadar sürekli olarak LH seviyelerini güncelleyerek piyasa eğilimini takip ediyor. Çoğu altcoin projesi bulanık geri dönüş belirtileri gösterirken, SHIB aniden %16 yükseldi. ATH’deki %60’lık büyük düzeltmeden sonra meme tokendeki nispeten düşük dalgalanmalar nedeniyle değerdeki sıçrama, ortalamadan daha yüksek olarak kabul edilebilir. Daha önce, Shiba Inu’nun ortalama günlük fiyat hareketleri yaklaşık %2 civarındaydı ve bu, Ekim ayındaki fiyat hareketine kıyasla son derece düşük bir değer.

Balinaların Shiba Inu ilgisi

Shiba Inu’daki olumsuz fiyat hareketine rağmen, SHIB’nin düşüşünde sürekli olarak 5 milyon doları aşan hacimlerle ani satın alma gücü ortaya çıktığından, balina düzeyindeki adresler her zaman meme token ile ilgileniyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız en son satın alma, Aralık ayında anonim bir balina tarafından yapıldı. Bir Ethereum balinası, yaklaşık 136 milyon dolar değerinde dört trilyon SHIB satın aldı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap