Beklenen en önemli Bitcoin gelişmelerinden biri bu sene gerçek oluyor

Beklenen en önemli Bitcoin gelişmelerinden biri bu sene gerçek oluyor

Paylaş
Beklenen en önemli Bitcoin gelişmelerinden biri bu sene gerçek oluyor

Bakkt başkanı Adam White, Davos’taki konuşması sırasında Intercontinental Exchange destekli şirketin beklenen tüketici uygulaması hakkında bazı detaylar verdi.

The Block’un bildirdiğine göre White, uygulamanın Bitcoin gibi kripto paralar dahil olmak üzere tüm dijital varlıkları destekleyeceğini söyledi. White’ın bu sözleri, söz konusu uygulamanın kripto paraların dışında aynı zamanda hisse senetleri ve seyahat ödül puanları gibi sanal eşyaları da destekleyeceği anlamına geliyor.

Bakkt, bugüne kadar kripto para ürünleri olarak Bitcoin vadeli işlem ve opsiyon sözleşmelerini kullanıma sundu. Şimdi beklenen bir başka önemli gelişme, uygulamanın piyasaya sürülmesi. Bakkt’ın odaklandığı en önemli gündem maddesi olan bu uygulama, 2020’de ortaya çıkacak.

Uygulamanın faaliyete geçmesiyle beraber kahve zinciri Starbucks’ta Bitcoin ile ödeme yapmanın mümkün olması bekleniyor. Bakkt’ın en önemli destekçilerinden biri olan Starbucks şirketi, geçtiğimiz sene mağazalarında Bakkt’ın mobil ödeme uygulamasının kullanılabilmesine olanak tanıması karşılığında şirketten önemli ölçüde hisse almıştı.

Kaynak: Uzman Coin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap