Beklenen Altcoin ApeCoin (APE) Piyasada: Fiyatı Uçtu!

Beklenen Altcoin ApeCoin (APE) Piyasada: Fiyatı Uçtu!

Paylaş
BTC Piyasası: Beklenen Altcoin ApeCoin (APE) Piyasada: Fiyatı Uçtu!

Bored Apes Yacht Club (BAYC) destekli kripto para birimi ApeCoin (APE), Binance ve FTX gibi büyük borsalarda işlemlere açıklıktan sonra dakikalar içinde uçuşa geçti. BAYC NFT sahiplerine 100 bin dolarlık yaklaşık 10 bin APE airdrop yoluyla dağıtıldı.

ApeCoin (APE), lider borsalarda piyasaya sürülüyor

Merakla beklenen APE, uzun süredir söylentileri dolaşan dev borsa listelerini açıkladı. 10.000 parçalık Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonundan NFT sahibi olanlar, airdrop yoluyla 10.000’den fazla APE aldı. Mutant Ape Yacht Club (MAYC) yatırımcıları, güncel fiyatlarla sırasıyla 100 ve 20 bin dolarlık airdrop değerlerine sahip 2 bin civarında APE alıyor. 16 Mart’ta neredeyse tüm büyük borsalarda listelenen APE, airdrop’lar etrafındaki hype eşliğinde 40 dolara ulaştı. Fakat bunun ardından hızlıca 10 dolara geriledi.

https://twitter.com/BoredApeYC/status/1504202508633362436

APE hangi borsalarda listelendi?

ApeCoin, Binance, OKX, Bybit, FTX ve Gate.io neredeyse tüm popüler borsalarda listelendi. 17 Mart’ta ulaştığı 39.40 dolar ATH fiyatından %78.15 düşüşle 7.96 dolardan işlem görüyor.

BTC Piyasası: Beklenen Altcoin ApeCoin (APE) Piyasada: Fiyatı Uçtu! 1

Dolaşımda ne kadar APE olacak?

ApeCoin’in toplam arzı, tümü aynı anda basılan 1 milyar token da kalıcı olarak sabitlendi. Lansman günü, 17 Mart 2022, %30.25 dolaşımda olacak. Bu yüzde, 48 aylık bir süre boyunca düzenli aralıklarla lansman gününün ardından sürekli olarak artacak. Dolaşımdaki ApeCoin miktarı, hem yukarıda belirtilen takvim hem de sayısız piyasa faktörü nedeniyle sürekli değişecek dinamik bir sayıdır.

BTC Piyasası: Beklenen Altcoin ApeCoin (APE) Piyasada: Fiyatı Uçtu! 2

ApeCoin (APE) Nedir?

ApeCoin, web3’ün ön saflarında yer alan merkezi olmayan bir topluluk binasını güçlendirmek ve teşvik etmek için APE Ekosisteminde kullanılan bir ERC-20 yönetişim ve yardımcı program token’i. ApeCoin sahipleri, ApeCoin DAO’yu kontrol eden merkezi olmayan yönetişim çerçevesi aracılığıyla kendilerini yönetir ve ApeCoin DAO Ekosistem Fonunun nasıl kullanılması gerektiğine oy verir. APE Vakfı, ApeCoin sahipleri tarafından üzerinde anlaşmaya varılan teklifleri yönetir.

Hangi ünlüler Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT yatırımcısı? Kriptokoin.com olarak derlediğimiz Snoop Dogg’dan Jazy-Z’ye ünlülerin NFT portföyüne buradan göz atabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap