BAT Son İki Ayda İki Değer Kazandı

BAT Son İki Ayda İki Değer Kazandı

Paylaş
BAT Son İki Ayda İki Değer Kazandı

Blockchain ve kripto para şartlarını en iyi biçimde uygulayan projelerden olan ve Brave browserının kripto parası olarak bilinen BAT, son iki ay içerisinde yaklaşık iki kat değer kazandı. 2019 senesine hızlı giren altcoinlerden olan BAT, yatırımcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz iki ayda tam %180 değer kazanan gözde kripto para, gün geçtikçe değer kazanmaya devam ediyor.

Bu yazının kaleme alındığı saatte 0,28 dolardan işlem gören BAT’ın toplam ticari hacmi şu sıralar 351 milyon dolar seviyelerinde. Son 24 saat içerisinde ise 72 milyon dolarlık alım ve satımın gerçekleştiği BAT, kendi rekorunu kırmaya devam ediyor. BAT coini alım satımları her zaman olduğu gibi yine en çok Binance borsasında gerçekleşti. Bitcoin’de olduğu gibi diğer tüm altcoin alım satım işlemleri de en çok Binance borsası üzerinden yapılıyor. Son iki ayda yüzde 180 değer kazanan bu kripto paranın en çok alınıp satıldığı bir diğer platform ise Coinbase oldu. BAT’ta görülen bu yükselişten sonra pek çok yatırımcı gözünü bu coine dikti.

Coinmarketcap’tan elde edilen verilere göre Basic Attention Token son 24 saat içerisinde %15 oranında artış yaşadı. Bu artışla beraber ünlü coin, kripto para dünyasında 23. sırada yer aldı. Merkeziyetsizliğe önem veren BAT, 6521 Satoshi’den işlem görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap