BAT Son 5 Ayın Zirvesinde

BAT Son 5 Ayın Zirvesinde

Paylaş
BAT Son 5 Ayın Zirvesinde

BAT Tokenı totalde %113 yükselerek kripto para piyasasında bulunanların dikkatini çekmeyi başardı. Geçtiğimiz 2 ay boyunca sürekli artış gösteren BAT tokenı özellikle son 30 günkü performansıyla parmak ısırtıyor. BAT tokenındaki bu yükselişten sonra Coinmarketcap’ta da 25. sıraya yükseldi.

Kripto para piyasası son 1.5 senedir ayı piyasası etkisi altında. Ancak 2019 yılına girdiğimiz günden itibaren ayı piyasası da etkisini kaybetmiş olacak ki kripto paralarda genel bir yükseliş söz konusu. Özellikle son 60 gün içerisinde bazı kripto paralar değerlerine değer katmış durumda. Bu kripto paralardan bazıları şunlar: Bitcoin Cash, BAT, Enjin, Binance Coin.

BAT coinindeki bu önlenemez yükselişi şubat ayının başlarında başladı. BAT tokenı ve diğer yükselen tokenlar ayı piyasasına direnen ve galip çıkan kripto paralar olarak biliniyor. BAT tokenı şu sıralar 0.19 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde ise tam 30 milyon dolarlık alım satım işlemi gerçekleşti. Aynı zamanda BAT’ın toplam hacmi ise 240.3 milyon dolar seviyesinde. Bu 60 günlük süre içerisinde 11 sıra birden yükselerek 25. sıraya yerleşmeyi başardı.

BAT’taki bu yükselişi uzman analistler birtakım durumlara bağlıyor. Örneğin BAT tokenının kullandığı Brave browserı şu zamana dek yaklaşık 20 milyon defa indirildi. Bunun yanında Reddcoin ile BAT arasında hem kripto para hem de Twitter üzerinden bir anlaşma yapıldığı da biliniyor. Bu iki durumun BAT tokenının yükselmesinde büyük rol oynadığı belirtiliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap