Basic Attention Token Son Bir Haftada %40 Değerlendi!

Basic Attention Token Son Bir Haftada %40 Değerlendi!

Paylaş
Basic Attention Token Son Bir Haftada %40 Değerlendi!

Basic Attention Token (BAT), son 24 saatte %16’lık bir büyüme kaydederek, geçen hafta yapılan toplam %40’lık kazanca katkıda bulundu.

Geçen hafta bu günlerde BAT üç ayın en düşük seviyesi 0,19 dolardı. Son 24 saatteki ani artış, hafta boyunca istikrarlı bir artışla birleştiğinde, haziran ayı öncesi $ 0.28 fiyatını gördü.

basic attention token Grafiği

Top-100 piyasa değeri sıralamasında yer alan birkaç coin “Kanlı Pazar” seviyelerine geri döndü ancak BAT bunlardan biri değildi. BAT’ın son zamanlardaki artışına bakılırsa, Top-50’ye girdiğini gördük ancak yükselişinin kaynağı henüz kesin olarak belirlenemiyor.

Dün Javascript’in yaratıcısı ve Mozilla Firefox’un kurucuları tarafından yeni bir web tarayıcı başlatıldı.

Brave tarayıcı, Basic Attention Token ile doğrudan çalışmak üzere tasarlandı ve hedef reklamları görüntüleyen kullanıcıları ödüllendiriyor. Ve bunu da BAT coinleriyle yapıyorlar. Geçtiğimiz günlerde yapılan lansman, hafta boyunca göstergenin güçlü performansı ile ilgili. İnternetin meraklıları, normalde her gün yaptıkları işlerden ne kadar para kazanabileceklerini görmeye başladılar.

Bunun yanı sıra, son kullanıcı aslında reklamını yapmak için ödeme yapıyor. Reklamların gerektirdiği bant genişliği ve hesaplama kaynaklarını düşünün. Bu sayı herhangi bir sayfada küçük olsa da, birçok web sayfasının üzerinde günlerce biriktiğinde, kaynaklarınızın büyük bir kısmına çok yakında ulaşacak.

BAT ile kullanıcı, zaman ve dikkat için para alıyor ve böylece reklam verenler ve tüketiciler söz konusu olduğunda oyun sahasını çıkarıyor.

Firefox’un kurucusu ve Javascript‘in yaratıcısı Brendan Eich, adalet vurgusunu, mevcut reklamcılık paradigmasını geliştirmekle tehdit eden Brave / BAT kombinasyonuyla vurguladı. Eich şöyle diyor:

“Kullanıcı bu paylaşmayı hak ediyor çünkü dikkatleri reklamlara göre biraz kullanılıyor. Gerçekten özel olan daha iyi reklamlarla çalışıyoruz.”

Eich devam etti:

“Kullanıcı, adil bir oyun sistemi dahil olmak üzere, kullanıcının dikkatini yeniden kazandırmak için gerekli olan şey, BAT’tır. BAT, kullanıcı etkileşimi anlamında, istismar edilmeyecek ve kullanıcıları ödüllendirecek bir şekilde dikkat çekiyor. ”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap