Başarılı Trader: Bitcoin Ekim, Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyelerde!

Başarılı Trader: Bitcoin Ekim, Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyelerde!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Başarılı Trader: Bitcoin Ekim, Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyelerde!

Başarılı kripto analisti Nicholas Merten, önceki rallilerde Bitcoin boğasını tetikleyen bir teknik formasyonun ve modelin işaret ettiği Ekim, Kasım ve Aralık seviyelerini paylaşıyor. Merten’in 11 Şubat tarihli Youtube videosunun ayrıntılarını  Kriptokoin.com okuyucuları için derledik…

“Bitcoin ayı piyasasından çok uzak”

Yakın tarihli Youtube yayınında Merten, Bitcoin’in ayı piyasasında olmadığını ve lider kriptonun son sabit fiyat hareketliyle yatırımcıların yanılmaması gerektiğini bildirdi. Analist, henüz ayı piyasasından çok uzak olduğumuzu düşünüyor:

Şu anda devam eden oldukça havalı bir teknik formasyon var ve bu, boğaların kontrol altında olduğunun bir göstergesi. Bunun bir ayı piyasası olduğunu düşünerek içinde bulunduğumuz yan konsolidasyona aldanmayın. Net olarak: geleneksel olarak, kriptoda bir ayı piyasası, %50’den fazla, en yaygın olarak %70, %80 veya %90 alanında bir düşüş olarak tanımlanır. Bitcoin gibi üstel bir kripto için ayı piyasası budur.

Ulaş Utku Bozdoğan: Başarılı Trader: Bitcoin Ekim, Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyelerde! 1

Analist önceki boğa döngülerini inceliyor

Muhtemel bir rallinin kanıtı olarak Merten, Bitcoin’in en son en düşük seviyelerine ve bunların kral kriptonun 2017’de yaptığı yüksek seviyelere nasıl bağlandığına işaret ediyor:

Başından beri burada, 2021’in sarsıntılı bir şekilde geçtiğini ve 2022’ye titrek bir başlangıç olduğunu gördük, ilginç bir şekilde, yalnızca birbirleriyle oldukça tutarlı olmakla kalmayıp, önceki yerel zirveleri de düşünürsek, yeni HL seviyeleri belirliyoruz. Aralık 2017’de, bu dip seviyelerin her birinden geçerken, her seferinde sıraya girdiklerini fark edeceksiniz.

Analist iyimser görünümün kaynaklarını paylaşıyor:

BTC alıcıları akın ediyor ve geçmişteki direnci artan desteğe dönüştürüyor, bu da daha düşük seviyeler belirlemeyeceğimizin güçlü bir göstergesi. Yükselişler oldukça sabit görünüyor… Düşüşler artıyor. Alıcılar burada bir prim ödüyor, bu da piyasanın yukarı yönlü yoluna devam etmeye hazır olabileceğini gösteriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Başarılı Trader: Bitcoin Ekim, Kasım ve Aralık’ta Bu Seviyelerde! 2

Nicholas Merten Ekim, Kasım ve Aralık tahminlerini paylaşıyor

Bu yılın sonlarında Merten, BTC’nin 4 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olacağına ve mevcut fiyatlandırmaya göre %385’lik bir artışla 200.000 doların üzerinde bir değere sahip olacağına inanıyor:

Gerçekten keşfettiğimiz şey, burada sahip olduğumuz bu soru, Bitcoin’in 2022 yılının Ekim, Kasım veya Aralık aylarında 4 trilyon dolara kadar yükselebileceği düşüncesi, gerçekten sadece önceki ATH seviyelerinden %220’lik bir getiri. Önceki ATH seviyesinden önceki ralli %392’idi. Ondan önce %359’luk bir hareket olmuştu ve şimdi istediğimizden çok daha kısa zaman dilimlerinde.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap