Başarılı Analistten “Şoke Eden” Cardano Öngörüleri!

Başarılı Analistten “Şoke Eden” Cardano Öngörüleri!

Paylaş
BTC Piyasası: Başarılı Analistten “Şoke Eden” Cardano Öngörüleri!

Kripto para piyasaları analisti Chris Burniske, popüler altcoin projelerinden biri olan Cardano’nun (ADA) “Buhar Yazılım” olduğunu söylüyor ve yorumuyla kripto çevrelerde şok yaratmayı başarıyor. Analistin Cardano (ADA) yorumu ve dayandığı sebepleri Kriptokoin.com olarak mercek altına alıyoruz.

BTC Piyasası: Başarılı Analistten “Şoke Eden” Cardano Öngörüleri! 1

Cardano (ADA) için çarpıcı yorumlar

Cardano, kripto piyasalarda kaydettiği önemli büyümeye rağmen bir taraftan da eleştiri almaya devam ediyor. Placeholder’ın ortaklarından Chris Burniske adlı kripto para analisti, Cardano’yu ADA tokeninin düşük performansına atıfta bulunan yakın tarihli bir tweet’te “buhar yazılım” olarak eleştirdi. Kripto analist yaptığı yorumda geçen yıl, projenin esas olarak gerçekler yerine “hype”a dayandığını söyledi. Kripto analist Burniske, Cardano’ya karşı çıkan tek kişi olmaktan çok uzak. Eleştirenler arasında Mark Cuban da var. Milyarder Mark Cuban ayrıca popüler hisse ispatı blockchaininin faydasını sorguladı. Kripto kaynaklar tarafından bildirildiğine göre, Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, projenin arkasındaki topluluğu “tuhaf bir kült” olarak nitelendirdi. ADA, analistin bu yorumundan bu yana daha kripto para piyasasında düşük performans gösteriyor.

Cardano tokeni ADA ayrıca 2022’nin başından bu yana %17 düştü ve tüm zamanların en yüksek seviyesini geri almaktan %62.82 uzakta. Öte yandan “vaporware” ya da “buhar yazılım” eleştirilerini çürüten bir büyüme görmek mümkün. Eleştirilere rağmen, Cardano (ADA) geçen yıl önemli bir büyüme gösterdi. Bu ayın başlarında, blockchain yakın zamanda üç milyon cüzdanı aştı. Kripto para borsası Kraken‘in araştırma kolu tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapora göre, tokenin son fiyat hareketleri doğrudan büyüyen ağ etkinliğiyle bağlantılı.

BTC Piyasası: Başarılı Analistten “Şoke Eden” Cardano Öngörüleri! 2

Önde gelen Cardano tabanlı merkezi olmayan borsa olan SundaeSwap, kısa süre önce blockchaininin ana ağında ilk kez sahneye çıktı. Vesayetsiz bankacılık protokolü MELD, takassız token platformu SpaceBudz ve cüzdan uzantısı Nami, Cardano (ADA) üzerine inşa edilen en önemli projelerden bazıları. Proje şu anda geliştiricilerin blockchain için ölçeklendirme çözümleri oluşturmaya odaklanacağı “Basho” çağında.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap