Başarılı Analist: Ethereum ve Atcoin’ler Agresif Bir Boğa Patlamasının Eşiğinde!

Başarılı Analist: Ethereum ve Atcoin’ler Agresif Bir Boğa Patlamasının Eşiğinde!

Paylaş
Başarılı Analist: Ethereum ve Atcoin’ler Agresif Bir Boğa Patlamasının Eşiğinde!

Kriptokoin.com – Popüler bir kripto para analisti olan Elixium, Ethereum Blockchain’inin asıl varlığı ETH’nin, rakip kripto para Bitcoin’e karşı yüksek seviyeler oluşturmak üzere olduğuna inanıyor.

Elixium: Ethereum  büyük bir boğa patlamasına yol açabilir! Altcoin’ler de benzer şekilde artabilir

Popüler bir kripto para birimi analisti, bugün bir tweette ETH/BTC işlem çiftinin, Bitcoin’in düşük performans göstermeye başladığından bu yana daha güçlü göründüğünü söyledi. Lider kripto para birimi, 26 Ekim’deki maksimum 10.540 ABD doları olan seviyesinden yüzde 18,82 oranında düzeltildi. Aynı zaman zarfında Ether, Bitcoin’e karşı yüzde 14,65 oranına kadar yükseldi ve ETH/BTC ile BTC/USD işlem çiftleri arasında negatif bir korelasyon gösterdi.

Altcoin’lerin piyasa değeri, Bitcoin yükseliş momentumunu kaybettiğinden geri dönmeyi bekliyor | Resim: Elixium

Bu sapma Elixium isimli analiste göre, Ethereum’un şu anda önde gelen kripto varlığından daha fazla dikkatini çektiğini ve bu durumun kısa sürede kayda değer bir boğa patlamasına yol açabileceğini gösteriyor. Bu arada, ABD dolarına karşı, Ether yatay bir trend izliyor. Kripto para birimi, dolar değerine karşı Bitcoin’den daha iyi bir performans sergiliyordu, ancak ETH 199 dolardan yüzde 8 değer kaybı yaşadı. Elixium, Ethereum gibi, tüm altcoin pazarının, vahşi bir geri dönüş bekleyen, kritik bir destek seviyesinin yakınında durduğunu ekledi:

Altcoin’ler, kritik bir destek seviyesinin tam üstünde duruyor. Buradaki herhangi bir ralli, USD değerlerinde büyük bir artışla sonuçlanacak.

Ünlü analist: Ether’in sıçraması, Bitcoin’in performansının düşüklüğü ile bağlantılı

Altcoin piyasası 26 Ekim’de kurulan düşük seviyenin yüzde 18’inden daha fazla işlem görüyordu. Hareket, yatırımcıların Bitcoin yükselişinin tükenmesinden sonra dolarlarını Ethereum gibi rakip kripto para birimlerine taşıdığını gösteriyor. Ethereum-Bitcoin pazarlarındaki mevcut geri dönüş, 6 Eylül’de başlayan daha büyük bir yukarı yönlü düzeltmenin bir parçası olarak geldi. Söz konusu tarihten önce, ETH/BTC çifti 2019’un en yüksek değeri olan 0,041’den yüzde 61’den daha fazla değer kaybetti. Şu an itibariyle parite 0,0212 BTC seviyesinden işlem görüyor ve bu rakamda yılın en yükseğini geri alabilmesi için ETH’nin hala yolun yarısında olduğunu gösteriyor. Ether’in şu anki sıçraması, Bitcoin’in performansının düşüklüğü ile bağlantılı.

Ethereum daha büyük bir zaman diliminde aşağı yönlü seyrediyor | Resim: TradingView.com

Bu analiste göre, Bitcoin’in yükseliş canlanmasının Ether’in kazancını da olumsuz etkileyebileceği anlamına geliyor. Eskinin makroekonomik ölçekte artan ilgisine bakıldığında analiste göre, ETH’nin yakın gelecekte kazanımlarını yükseltme ihtimali daha iyi. Tier 1 ekonomilerindeki kantitatif gevşetme ve oran düşürme programları ile birleştiğinde ABD-Çin ticaret savaşı ve Brexit üzerindeki belirsizlik, Bitcoin için iyi örnek teşkil ediyor. Öte yandan, Ethereum’un yükseliş eğilimi, merkezden uzak uygulamalarda kullanımından kaynaklanıyor. Yine de analist Josh Olszewicz, yükseliş için Ether’in 188-198 dolar arasında tanımlanmış bir psikolojik direnç aralığını aşması gerektiğini düşünüyor. Ethereum ve diğer kripto paralara yönelik taze fiyat tahminleri için “İşte 17 Usta Analistten 17 “Nokta Atışı” Bitcoin, Ethereum ve Ripple Tahmini” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap