Başarılı Analist Bitcoin’de 120 Bin Dolarlık Zirvenin Tarihini Verdi!

Başarılı Analist Bitcoin’de 120 Bin Dolarlık Zirvenin Tarihini Verdi!

Paylaş
Başarılı Analist Bitcoin’de 120 Bin Dolarlık Zirvenin Tarihini Verdi!

Kriptokoin.com – Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin’in geçmiş boğa piyasası döngülerini ele alarak lider kripto paranın fiyatının sıradaki adımını açıklıyor.

CryptoWolf: Bitcoin 2022 Aralık’ta 120.000 doları görecek!

Ünlü bir kripto para analisti olan CryptoWolf, Bitcoin’in geçmiş boğa piyasası döngülerinin dip fiyatlarının, önde gelen kripto para biriminin bir sonraki aşamada nereye gideceğini gösterebileceğini öne sürüyor. CryptoWolf, Twitter’da 18.600 takipçisi olan popüler bir analist. Analist kısa süre önce yaptığı açıklamada piyasadaki her bir BTC boğa koşusunun öncekinden daha uzun sürdüğünü söylüyor.

CryptoWolf yaptığı analiz sonucunda rakamları çarptıktan sonra Bitcoin’in, 2018 Aralık’ındaki 3.220 ABD doları tutarındaki dip fiyatından yaklaşık 1.400 gün sonra, 2022 Aralık’ta bir sonraki zirvesine ulaşacağına inanıyor. Bitcoin fiyatının yeni zirve sırasında göreceği seviyeye gelince başarılı analist, BTC’nin fiyatının yaklaşık 120.000 dolara çıkararak 40x oranında artacağını söyledi.

Livercoin: 7.630 ABD dolarının üzerindeki kapanış fiyat artışını tetikleyebilir

Popüler kripto para analisti CryptoWolf, Bitcoin’e yönelik fiyat tahminini şu sözlerle anlattı:

Bitcoin Analizi: Her bir boğa piyasası bir öncekinden daha uzun sürüyor. Bu nedenle Bitcoin’de bir sonraki zirve 1.400 gün sonra gerçekleşecek. Bu tam olarak 2022 Aralık ayına denk geliyor. Fiyat yeni zirve sırasında 40x oranında artacak ve 120.000 dolara çıkacak.

Kaynak: CryptoWolf/Twitter

Başka bir popüler kripto para analisti, Bitcoin fiyatının 7.700 doların üzerinde kalmayı başarırsa, 9.000 dolardan fazla artacağını tahmin ediyor. Livercoin isimli analist, Bitcoin’in bugün 7.630 doların üzerine çıkması durumunda fiyatın 9.400 dolara sıçrayacağına inanıyor. Bitcoin’le ilgili önemli haberler için “Bu Verilere Göre Çoğu Bitcoin Yatırımcısının Kar ve Zararı Şaşırtıcı Sonuçlar Ortaya Koyuyor” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap