Bank of America Tron CEO’sunun Hesabını da Kapattı

Bank of America Tron CEO’sunun Hesabını da Kapattı

Paylaş
Bank of America Tron CEO’sunun Hesabını da Kapattı

Birkaç saat önce Bank of America’nın Roelof Botha’nın banka hesabının kapattığından bahsettik.

Yeni bilgilere göre Bank of America yalnızca PayPal’ın eski CFO’su Botha’nın değil Tron CEO’su Justin Sun’ın banka hesabını da kapattı.

Bitcoin Almış Olabilir

Kısa bir süre önce paylaştığımız yazıda PayPal’ın eski CFO’su Botha’nın banka hesabının kapatıldığından bahsetmiştik.

Botha’nın başına gelen bu olay kripto para topluluğunda büyük ilgi gördü. Bu olayın ardından pek çok kişi Botha’yı kripto para sektörüne girmeye davet etti.

Botha tarafından yapılan açıklamalara göre Bank of America, kendisinin hesabını kapatmak için herhangi bir gerekçe göstermedi. Bazı kripto para takipçileri ise Botha’nın Bitcoin aldığından, Bank of America’nın da Botha’nın hesabını bu yüzden kapattığından şüpheleniyorlar.

Bank of America geçmişte Bitcoin almış olan bazı müşterilerinin hesaplarını kapatmıştı. İnsanlar Botha’nın hesabının da bu yüzden kapatılmış olabileceğini düşünüyorlar.

Tron CEO’su da…

Botha bu olayı sosyal medya üzerinden paylaştıktan sonra pek çok kişi Botha’nın yalnız olmadığını ve Bank of America’nın çok fazla sayıda hesabı kapattığından bahsetmeye başladı.

Görünüşe göre hesabı kapatılan isimler arasında Tron’un CEO’su Justin Sun da bulunuyordu. Sun, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Bank of America’nın sekiz yıllık müşterisi olduğunu ancak daha sonra hesabının kapatıldığını söyledi.

Kaynak: Koin Bülteni

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap