Balinalar, Ralli Öncesinde Çantalarını Bu Altcoin ile Dolduruyor!

Balinalar, Ralli Öncesinde Çantalarını Bu Altcoin ile Dolduruyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar, Ralli Öncesinde Çantalarını Bu Altcoin ile Dolduruyor!

Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için ilk iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay platform olan Polygon (MATIC), Web 3 planlarını desteklemek için girişim sermayesi şirketi Sequoia Capital India tarafından yönetilen bir yatırım turunda kısa süre önce 450 milyon dolar topladı. Bu haberin ardından altcoin balinaları aktif bir şekilde bu altcoin’i çantalarına eklemeye başlamış gibi görünüyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Polygon’a yapılan yatırım, altcoin balinalarını harekete geçirdi

Yaklaşık 13 milyar dolarlık bir piyasa değeri olan Sequoia Capital India, Ethereum ölçeklendirme çözümleri portföyünü agresif bir şekilde genişletirken ve daha büyük geliştirici ekosistemini çekmek için çalışırken, Polygon yeni bir girişim finansmanı turunda 450 milyon dolar topladı. Sequoia Capital India, Polygon’un ilk büyük finansman turunu yönetti. Tiger Global ve SoftBank’ın yanı sıra Galaxy Digital, Republic Capital, Makers Fund, Alameda Research, Alan Howard, Dune Ventures, Alexis Ohanian’s Seven Seven Six, Steadview Capital, Unacademy, Elevation Capital, Animoca Brands, Spartan Fund, Dragonfly Capital, Variant Fund, Sino Global Capital ve Kevin O’Leary de özel token alımına katıldı.

BTC Piyasası: Balinalar, Ralli Öncesinde Çantalarını Bu Altcoin ile Dolduruyor! 1

Haberin ardından Ethereum balinaları aktif hale geldi ve büyük yatırımcılar token için bir sonraki “boğa koşusu” başlamadan önce çantalarını MATIC ile doldurmaya başladı. WhaleStats tarafından sağlanan verilere bakıldığında, iki Ethereum balinasının 4 işlemde 13.7 milyon dolar değerinde toplam 6.8 milyon MATIC biriktirdiği görülüyor. 655. en büyük Ethereum balinası, tek bir işlemde 8.080.000 dolar değerinde 4 milyon MATIC satın aldı.

MATIC, balina cüzdanındaki en büyük ikinci yatırım oldu

Bu işlemden kısa bir süre sonra, şu anda 290. en büyük balina olarak sıralanan başka bir balina, ilk işleminde 902.990 MATIC olmak üzere üç alım gerçekleştirdi ve toplamda 5.6 milyon dolar değerinde 2.8 milyon MATIC satın aldı. İkinci balinanın verilerine göre MATIC, Ethereum’dan sonraki ikinci en büyük holding gibi görünüyor. Bu balinanın cüzdanında ortalama 2 dolarlık fiyat karşılığı satın aldığı 4.2 milyon dolarlık token bulunuyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap