Balinalar Düşüşü Fırsat Biliyor: Bu 19 Altcoin’den Alıyor!

Balinalar Düşüşü Fırsat Biliyor: Bu 19 Altcoin’den Alıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar Düşüşü Fırsat Biliyor: Bu 19 Altcoin’den Alıyor!

Kripto para piyasasında düşüş devam ederken altcoin balinaları geçtiğimiz 24 saat boyunca çeşitli coin’lerden satın alım gerçekleştirdi. Bunlar arasında çoğunlukla piyasa değeri ile büyük coin’ler yer alırken, göreceli olarak küçük altcoin’lerin varlığı da dikkat çekti. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Bu altcoin projeleri, balinaların odağında

Whale Stats’in on chain verilerine göre balinalar, geçtiğimiz 24 saat boyunca en son 255.670 dolarlık Tether (USDT) satın aldı. Listede göze çarpan ikinci altocin, genelde bu listede olmayan Immutable X (IMX) oldu. Balinalar, ortalama 91.664 dolarlık fiyat ile 81.842 adet token satın aldı. En çok başvurulan üçüncü altcoin, piyasa değeri ile en büyük ikinci kripto para olan Ethereum (ETH) oldu. Listenin tamamını aşağıda görebilirsiniz:

  • Tether (USDT)
  • Immutable X (IMX)
  • Ethereum (ETH)
  • Fantom (FTM)
  • Binance USD (BUSD)
  • Polygon (MATIC)
  • BarnBridge Governance Token (BOND)
  • True USD (TUSD)
  • USD Coin (USDC)
  • Yearn Finance (YFI)
Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar Düşüşü Fırsat Biliyor: Bu 19 Altcoin’den Alıyor! 1

Küçük altcoinler de ilgi çekiyor

Whale Stats’e göre balinalar, geçtiğimiz 24 saat boyunca bazı küçük piyasa değerine sahip altcoin’lerde de işlemler yaptı. Bunların başında Populos (PPT), Finxflo (FXF), Nucleus Vision (nCash), LinkEye Token (LET), DigitexFutures (DGTX), Curve.fi (3CRV), Pantos Token (PAN), Seele (SEELE) ve Bitpanda Ecosystem Token (BEST) yer alıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar Düşüşü Fırsat Biliyor: Bu 19 Altcoin’den Alıyor! 2

Bu arada Bitcoin balinaları da boş durmuyor gibi görünüyor. 100 ve 1.000’den fazla coin içeren Bitcoin adresleri aniden yükseldi ve birkaç ayın yeni en yüksek seviyelerine ulaştı. Daha spesifik olarak, tek bir cüzdanda en az 100 ve 1.000 token tutan büyük Bitcoin yatırımcıları, bir kez daha büyük miktarlarda birikime başladı.  Aynı zamanda, birikim cüzdanları – yani son zamanlarda aktif olan ancak hiç BTC harcamamış olanlar – tüm zamanların yeni bir rekorunu kırdı. Ancak en son fiyat artışı, Batı’nın Rusya’ya çoğu ekonomisiyle ilgili saldırganlığı nedeniyle uyguladığı sert yaptırımların ardından geldi ve rublenin değer kaybetmesine neden oldu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap