Balinalar Büyük Süreçler Yapıyor: Bu Bitcoin İçin Neyin Habercisi?

Balinalar Büyük Süreçler Yapıyor: Bu Bitcoin İçin Neyin Habercisi?

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar Büyük Süreçler Yapıyor: Bu Bitcoin İçin Neyin Habercisi?

Alınan bilgilere göre balinalar “büyük işlemler” yapıyor. Peki bu durum BTC traderları için ne anlama geliyor? Boğa piyasası mı ayı piyasası mı? Ukrayna, Rusya’nın işgaline direnmeye çalışırken birçok yatırımcının ağzındaki soru bu. Bununla birlikte, Bitcoin traderları, temkinli bir görünüm sürdürürken farklı aktörlerin şu anda ne yaptığına bakmalı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin balinalarından büyük işlemler

Popüler analitik firması Santiment‘ten elde edilen veriler, Bitcoin balinalarının yüksek değerli işlemlerle suları çalkalamakla meşgul olduğunu ve kral kripto paranın 34.700 dolar civarında dibe vurduğunu gösterdi. Dahası, yakın tarihe bakmamız gerekiyor, çünkü 100.000 dolar ve 1 milyon doların üzerindeki işlemler, fiyatların daha önce dibe vurduğu 24 Ocak civarında zirveye ulaştı. 24 Ocak’tan sonraki işlem çılgınlığının, önümüzdeki hafta %15’lik bir ralli izlediğine dikkat çeken balinalar, belki de yakın zamanda benzer bir fiyat artışı bekliyorlar.

BTC Piyasası: Balinalar Büyük Süreçler Yapıyor: Bu Bitcoin İçin Neyin Habercisi? 1

Bununla birlikte, döviz girişleri ve çıkışları, fiyattaki bu son düşüşün Ocak ayının sonundan ne kadar farklı olduğunu gösterdi. İlginç bir şekilde, 1 Şubat’ta 90.000’den fazla BTC çıkışı görüldü. Bununla birlikte, fiyattaki son düşüş, önemli giriş veya çıkışlara yol açmadı. Bir teori, traderların devam eden savaş nedeniyle panik satış dürtüsüne direnmesidir. Uzman traderlar ve analistler de bunun iyi bir fikir olduğunu düşünüyor. Messari’den Ryan Selkis, Bitcoin’ini satma planı olmadığını açıkça belirtti. Bu arada, Lark Davis ve Raoul Pal, traderlara uzun vadeli bir plan hazırlamalarını ve buna bağlı kalmalarını tavsiye etti. Son olarak, FOMO mutlak bir hayır-hayırdı.

BTC Piyasası: Balinalar Büyük Süreçler Yapıyor: Bu Bitcoin İçin Neyin Habercisi? 2

BTC tradeları temkinli

Buna ek olarak, dikkatli olmak için pek çok neden var. Bitcoin’in son fiyat hareketi, varlığın daha değişken hale geldiğini ve dünya olayları tarafından daha da kötüleştiğini gösteriyor. Santiment verileri, Bitcoin’in hızının 22 Şubat’ta keskin bir artış gördüğünü ve Rusya’nın Ukrayna‘yı işgal etmesiyle aktivitede büyük bir artış olduğunu ortaya koydu. Bununla birlikte, o zamandan beri, kral kripto paranın hızı düştü, ancak hala büyük ölçüde önceki hız oranlarıyla uyumlu. Yazım zamanında, Bitcoin son 24 saatte %1,51 artarak 39.340 dolardan işlem görüyordu.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap