Balinalar Bu Metaverse Coin’lerden Alıyor: İşte Tam Liste!

Balinalar Bu Metaverse Coin’lerden Alıyor: İşte Tam Liste!

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar Bu Metaverse Coin’lerden Alıyor: İşte Tam Liste!

Yeni veriler, dünyanın en büyük Ethereum balinalarının bir çift metaverse coin projesini stokladığını gösteriyor. Kripto para piyasaları yıla durgun bir başlangıç ​​yaptıktan sonra pozitif ivmeyi koruyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Balinalar popüler metaverse coin MANA’dan stokluyor!

WhaleStats’ın son rakamları, borsa dışı en zengin 1.000 Ethereum adresinin, Ethereum üzerinde çalışan bir sanal gerçeklik dünyası olan Decentraland’i (MANA) satın aldığını ortaya koyuyor. Son 24 saat içinde, balinalar ortalama 1.500 token satın aldı. Popüler metaverse coin MANA ayrıca ilk 10’a katıldı ve dokuzuncu sırada yer aldı.

BTC Piyasası: Balinalar Bu Metaverse Coin’lerden Alıyor: İşte Tam Liste! 1

Whalestats, balinalar arasında toplam MANA varlıklarının 333,6 milyon doların üzerinde olduğunu ve bunların kümülatif çantalarının %3,11’ini oluşturduğunu söylüyor. Yazma sırasında Decentraland, piyasa değerine göre 34. sıradaki kripto paradır ve 3.34 dolardan işlem görmektedir.

Balinaların radarında, Smooth Love Potion (SLP) da var

Ayrıca balinaların radarında, çevrimiçi savaş oyununda ödüller kazanmak ve yaratıklar satın almak için Axie Infinity (AXS) ekosisteminde kullanılan bir token olan Smooth Love Potion (SLP) var. Whalestats, geçtiğimiz gün balinaların toplam 125.380 SLP satın aldığını bildirdi.

Smooth Love Potion’ın fiyatı, Axie Infinity geliştiricilerinin enflasyonu azaltmak için SLP’nin gelecekteki ihracını büyük ölçüde azaltmayı planladığına dair haberler yayıldıkça, tüm hafta boyunca yükseldi. Tokenin değeri üç kattan fazla arttı ve bugünde yükseliş trendinde işlem görüyor.

BTC Piyasası: Balinalar Bu Metaverse Coin’lerden Alıyor: İşte Tam Liste! 2

Balinalar bu 10 alttcoin’den stokluyor!

Whalestats ayrıca bu hafta en büyük kripto alımlarından bazılarını yayınladı:  Trinity adlı 26. en büyük cüzdan, 4.980.000 dolara 1.500.000 MANA satın aldı. 21. sıradaki balina, 1.998.612 dolara 49.999.997 SLP satın aldı. 305. sırada yer alan balina, 1.322.576 dolar karşılığında Polygon (MATIC) aldı. 594. en büyük balina, merkezi olmayan borsa Uniswap’a güç veren altcoin olan  UNI’den satın aldı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap