Balinalar, Bu Altcoin’den Kepçeyle Alıyor! “Yüzde 100 Artabilir”

Balinalar, Bu Altcoin’den Kepçeyle Alıyor! “Yüzde 100 Artabilir”

Paylaş
: Balinalar, Bu Altcoin’den Kepçeyle Alıyor! “Yüzde 100 Artabilir”

Ethereum balinaları, 3,6 milyon dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) biriktirerek meme token’i kepçelemeye devam ediyor. Analistlere göre Shiba’nın kendi Blockchain’ini piyasaya sürülmesiyle, trader’ler arasında daha popüler hale gelebilir. İlginç bir şekilde bazı altcoin analistleri bu yol haritasının %100’lük bir ralliyi tetikleyebileceğini düşünüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Devasa bir altcoin balinası milyonluk SHIB satın aldı

Ethereum balinası “Gimli”, mevcut portföylerini büyütmek için 110 milyar Shiba Inu token satın aldı. Balinanın satın alımı o sırada 3.62 milyon dolar değerindeydi, bu da büyük cüzdanların Shiba Inu talebinde bir artışa işaret ediyor. “Gimli” lakaplı balinanın portföyünde şu anda 47,8 milyon dolar değerinde Shiba Inu bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde SHIB, 2022 yol haritasında kendi Blockchain’ine geçeceğini ve DAO yapısına everileceğini duyurdu. Bu nedenle, Shiba Inu’nun planı, yüksek fayda ve balina benimsenmesi ile bir Blockchain token’i arayan yatırımcılar için kazançlı hale geliyor.

: Balinalar, Bu Altcoin’den Kepçeyle Alıyor! “Yüzde 100 Artabilir” 1

Analistler Shiba Inu’nın destek bölgesini doğruluyor

FXStreet analistlerinden Ekta Mourya ve ekibi, Shiba Inu fiyatının daha da yükselebileceği görüşünde. Analistler, meme token’in son fiyat düşüşünden kurtulduğu için Shiba Inu fiyatında %100 yükseliş kırılımı öngörüyor. Twitter kripto analistleri de, Shiba Inu fiyat trendini değerlendirdi ve yeni bir destek bölgesinde konumlandırdığını kaydetti. Army_shiba, Shiba Inu için önceki direnç hatlarının artık destek olduğunu tweet’ledi:

Hem SHIB hem de BTC kendilerini yeni destek bölgelerinde konumlandırdı! Bu hatlar eski direnişlerdi! Bakalım bu yorucu birikim aşamasının ardından piyasa neler getirecek!

https://twitter.com/army_shiba/status/1478447201521180674

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap